לימוד נגינה בהרכבים

גיטרה בס – האם אפשר ללמוד לנגן לבד?

לימוד נגינה בהרכבים

כמו כל דבר שרוצים ללמוד בחיים, אי אפשר שלא לשאול את השאלה האם ניתן ללמוד את זה לבד. היום עם האינטרנט הפתוח לכל, הסרטונים נמצאים שם רק כדי שיסתכלו וילמדו מהם. אז עם הם שם, למה נשאלת השאלה אם אפשר ללמוד לנגן לבד?

גיטרה בס – אפשר ללמוד לבד אבל האם זה אפקטיבי?

גיטרת הבס, הלא היא הגיטרה האחראית לצלילי הבס, מורכבת אחרת מהגיטרות הרגילות, הן האקוסטיות והן החשמליות וזאת מפני שלבס יש טונים שונים לגמרי. 

כמובן שאפשר ללמוד לבד על גיטרת בס אבל ייתכן וחומר חשוב וחיוני לידיעת הכלי עצמו תתפספס בדרך. לנגינה על גיטרת בס יש טכניקות רבות, חלקן בשביל הצליל וחלקן בשביל הקצב שאם לא מכירים אותן בשלבי הלמידה, יכול מאוד להיות שלא תקבלו את הידע, אותו אתם באמת צריכים, בשביל לנגן כמו שצריך על גיטרת הבס.

יחד עם שיעורי הנגינה, בין אם בחרתם ללמוד לבד ובין עם בשיעורים מקצועיים, יהיה עליכם להתאמן ולחזור על שלמדתם באופן תכף זאת בשביל להשאיר את החומר שלמדתם טרי בראש ולהרגיל את עצמכם לנגינה על כלי חדש. 

חשוב שתדעו שלא משנה באיזו דרך בחרתם, שעת האימון שאתם נותנים לעצמכם בכדי ללמוד חומר חדש לא תספיק לכם בכדי באמת לדעת לנגן ויהיה עליכם להשקיע שעות רבות בשביל להתקדם ברמת הנגינה שלכם. זהו פרט שאתם חייבים לקחת בחשבון אם החלטתם להתחיל לימודי נגינה בהרכבים

מה שאנחנו באים להגיד בעצם זה ש..

אתם בהחלט יכולים ללמוד לנגן על גיטרה בס לבד בבית. אך ממש כמו כל שפה אחרת יהיה עליכם להתאמן, להתנסות, לחזור ולהקשיב בכדי להתקדם בחומר ובשביל זה אולי תרצו הכוונה ממשית, ממורים מקצועיים שידעו לזהות היכן אתם צריכים את החיזוקים שלכם.

קראו על: קורס פיתוח קל

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות