מדבקות לבית הספר – ללמוד בסטייל

מדבקות לבית הספר – ללמוד בסטייל

הילקוטים של הילדים שלנו ממש כמו הבגדים שלהם, נהנים היום מעיצובים מדליקים במיוחד כאשר דמויות מהעולם שלהם, מותגים שונים וסמלים אהובים מככבים עליהם.

 כך זה על חולצות וכך זה על כובעים. כך זה גם על הילקוטים ועל התיקים וכך זה גם על הקלמרים, על המחברות, על הקלסרים ועל המדבקות.

ההורים של היום כבר השתכנעו כי כל הגימיקים הללו למעשה מעניקים לילד הרבה חשק ללמוד והא מצליח ליהנות הרבה יותר מהחוויה הלימודית כאשר יש לו את כל הדמויות הנחמדות האהובות עליו או את העיצובים המודרניים אשר אליהם הוא מתחבר.
הרי אין כמו התחושה של להוציא מחברת מהתיק ולראות מדבקת שם מיוחדת!

לומדים בסטייל

מי קישר אי פעם לימודים עם סטייל? לימודים היו לימודים. סטייל כבודו במקומו מונח היה בעולם הביגוד, בעולם הריהוט, בעולם הרכב והוא לא באמת היה קשור לילקוט בית הספר של הילד. היום אנחנו ידועים כי אם לא נדאג לסטייל בכל מה שקשור לציוד אותו הילד לוקח אתו לבית הספר, הרי שלא יהיה לו הרבה הנאה מהלימודים. הוא יעשה הכול בחוסר חשק ולא יהיה לו נחמד לבצע את כל המטלות המוטלות עליו.

אז לכן אנחנו ממליצים לכל הורה להשקיע עד כמה שהוא מסוגל גם בציוד אותו ייקח אתו הילד אל בת הספר. הציוד הוא זה ש'יעשה' לו את זה. יעניק לו את החשק ללמוד, איץ בו למלא את כל המטלות ולהשקיע את כל כולו בלימודים.

מה קדם למה? הביצה או התרנגולת?

בהרבה מאוד תחומים אנחנו תוהים מה בעצם קדם למה, הביצה לתרנגולת או להפך. גם כאן לא ממש ברור מה קדם למה. האם הביקוש למכשירי כתיבה ולציוד בית ספר סטייליסטי הוביל למהפכה בתחום או שמא זה החל בכך שהיצרנים פשוט החלו להציע את המוצרים הללו ועל כן הם החלו לצבור ביקוש.

כך או כך, אנחנו עדים לכך כי זה כיום המצב וכל ילד מתהדר עם ציוד מרשים בסטייל גבוה. זה בהחלט מסייע לו מבחינה לימודית והודות לכך הוא מצליח הרבה יותר.
בקישור זה תוכלו להתרשם ממבחר המדבקות המיוחדות שתוכלו להעניק לילדכם!

אז השקיעו בילדים שלכם וגם במדבקות….