ממה חשוב להיזהר כאשר קונים עבודות אקדמיות

ממה חשוב להיזהר כאשר קונים עבודות אקדמיות

במרוץ החיים המודרני, כולנו לפעמים מרגישים שאין די זמן. השילוב בין שלל עיסוקים, לימודים, פרנסה, פנאי, זוגיות, משפחה, מביא לכך כי רבים זקוקים לסיוע בתחום האקדמי. קניה של עבודות אקדמיות, לתואר ראשון או לתארים מתקדמים, איננה תהליך צרכני רגיל. דגשי הזהירות הבאים יסייעו לכם להשיג את העבודות המתאימות, לצרכים ולציפיות שלכם. 

זהירות ממונחים לא מקצועיים ולא רציניים 

עבודה אקדמאית צריכה להיות מנוסחת בצורה ראויה וטובה, עם עברית תקנית, משפטים נכונים ושפה גבוהה. אולם אין די בשפה גבוהה או לכל הפחות בהירה ומובנת, על מנת שתהיה זו עבודה אקדמית מוצלחת. חשוב לוודא כי הכותב הינו בעל בקיאות בתחום הנכתב. שימוש במונחים לא מקצועיים ולא רציניים ישפיע על יחס המרצה כלפי העבודה. 

זהירות מרמה אקדמית לא מספקת 

כדאי שתגלו זהירות מהתקשרות עם כותב עבודות שאיננו בעל ידע מקיף בתחום האקדמאי הספציפי. לדוגמא, אם מדובר בעבודה בסוציולוגיה, הרי שחשוב שהכותב יהיה בוגר תואר בסוציולוגיה ובעל רמה אקדמית גבוהה בתחום. אם מדובר בעבודה בכלכלה, חשוב שהכותב יהיה כלכלן מנוסה או לפחות בוגר תואר עם ניסיון עשיר בכתיבת עבודות מוצלחות בכלכלה. אם תיזהרו מרמה אקדמית לא מספקת, העבודה תקנה לכם ציון גבוה כפי שאתם מצפים. 

זהירות מחוסר מקוריות 

הציעו לכם מחיר נמוך מאוד עבור עבודה אקדמאית? אפילו אם בדקתם שהכותב הוא בעל רמה אקדמית גבוהה וכל המונחים המקצועיים כתובים כנדרש, זה לא מספיק. גלו זהירות כלפי חוסר מקוריות. עבודות אקדמיות לא מקוריות עלולות להביא אתכם בפני וועדות משמעת וסנקציות של הורדת ציון או אף פסילת עבודה או קורס. עבודה מקורית היא כזאת שנכתבת במיוחד לצרכים שלכם ועל פי הגדרות המרצה בקורס שלכם. 


אולי יעניין אותך גם כתיבת סמינריון בתשלום