למידה מקוונת

5 יתרונות בלמידה מקוונת

למידה מקוונת

החל מפרוץ מגפת הקורונה, יותר ויותר אנשים הורידו את תוכנת הזום בכדי להמשיך וללמוד אולם הפעם מהבית, באמצעות למידה מקוונת. הדבר עורר שינוי בתחום הלמידה, וגם כיום, לאחר שעברנו תקופה כה קשה, שכן הרי לעיתים לא יכולנו לצאת מהבית, עדיין הלמידה המקוונת היא כאן ובכדי להישאר. כאן נכתוב על 5 יתרונות בלמידה מקוונת.

הירשמו לבבילוןלימודי שפה מקוונים >>>

לימודים מול המורה

כיום מוצעים פתרונות למידה מקוונת המסייעים לתלמידים להבין את החומר על בוריו. זאת ועוד, ניתן ללמוד אחד על אחד מול המורה, ללא אנשים נוספים, כך שהדבר דומה בדיוק לשיעור פרטי. לעיתים התלמיד נשאר מאחור, הוא איננו מתקדם בקצב של חבריו, וזוהי ההזדמנות שלו לסגור פערים ולהיות שווה בין שווים.

המורה יכול לעקוב אחר תלמידיו

זהו דבר שאמור להיעשות גם בכיתות פיזיות, אולם כאשר מדובר בלמידה מקוונת, המורה יוכל לעקוב אחרי הישגיו של התלמיד ולבדוק את בקיאותו בחומר, זאת באמצעות מבחנים מקוונים, כך הוא יוכל להעריך את מצבו ואת הידע שצבר, ולדעת האם קיים מקום לשיפור.

אווירה אינטימית

לימודים מקוונים נעשים מהבית, באזור הנוחות שלכם, וכל תלמיד יקבל יחס אישי מהמורה. תלמידים רבים הולכים לאיבוד בכיתה גדולה עם הרבה תלמידים, כאן ניתנת האפשרות ללמוד באופן פרטני.

אי אפשר לאבד את החומר

את החומר הנלמד לא צריך לרשום במחברת, כולו נמצא אצלכם במחשב, הוא נגיש, ברור, בדרך זו התלמידים יוכלו להיכנס לקבצים ומסמכים הקשורים ללימודים, לשנן אותם, לרענן את החומר ולהפנימם טוב יותר.

הכל מתועד

מכיוון שהכל מתועד, התלמידים יוכלו לקבל אינדיקציה לגבי ההתקדמות שלהם בלימודים, מה היו הישגיהם לפני כן ומהם ההישגים העכשוויים, והאם הם התגברו על קשיים בהבנת החומר הנלמד.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות