אחרי שהשנה התחילה זה הזמן למבצעים של תיקי ילדים

אחרי שהשנה התחילה זה הזמן למבצעים של תיקי ילדים

שנת הלימודים החלה. החופשה הגדולה והרועשת פינתה את מקומה וכל ילד וילדה מצאו את מקומם בכיתה או בגן. ומה עם התיקים? הורים רבים הספיקו לחדש את הציוד לבית הספר וערכו קניות גדולות של מוצרי חזרה ללימודים. אבל יש פריטים שעדיין לא הספקנו להגיע אליהם. מוצרים שלא מצאנו בדיוק מה שמוצא חן בעינינו והחלטנו לדחות את הקניה להמשך. ואולי זו החלטה חכמה? שימו לב – אם בעונת החזרה ללימודים המחירים של המוצרים בשיאם, הרי כחלוף העונה עשויים להיות מבצעים והוזלות על מגוון אוסף תיקים לילדים. ככלות הכול זה סוף עונה בתחום.

תיקי ילדים במבצע

אם חשבתם לרכוש לילד תיק חדש ולא מצאתם, אם הילד שלכם מבקש וטוען שלכל החברים יש תיק חדש לגן, והחלטתם לתת גם לילד שלכם את התענוג שיש בתיק חדש, אתם מוזמנים לדעת כי יש מבצעים שווים לתיקי ילדים לאחר תחילת השנה. ב-Toosh Kids מספרים כי כעת כאשר המצב בחנויות רגוע יותר, ואין עומס וריבוי לקוחות יש לצוות המכירות את הפנאי לשרת אתכם בסבלנות ולענות לכם על כל שאלה. זה הזמן האידיאלי שלכם לרכישת התיק מוצלח לילד שלכם.

מה חשוב שיהיה בתיק?

כשרוכשים תיק לילד חשו להתייחס למספר נקודות חשובות שעוזרות לנו להגדיר מה חשוב לנו שיהיה בתיק.

  • גודל ותכולה – חשוב שהתיק יהיה בגודל מתאים, שהוא יכיל את הפריטים שצריכים להיות בתוכו בכל יום. יש ילדים שצריכים בתיק רק כריך ותפוח. אחרים צריכים בתיק גם מוצרי החתלה וכדומה. הגודל של התיק יותאם לגיל הילד ולפריטים שאמורים להיות בתוכו.
  • העיצוב והמראה – איך התיק אמור להראות? מה צבע תרצו שיהיה לו? יש מגוון עצום של תיקים בעיצובים מדליקים ומקוריים במיוחד. תוכלו לבחור את התיק האהוב על הילד ועליכם.
  • האיכות והעמידות – תיק לילד אמור להחזיק מעמד ולשרת אותו לכל אורך שנת הלימודים. כדי שכך יהיה יש לבחור תיק איכותי ועמיד שאכן יענה על הצורך וילווה את הילד לכל אורך שנת הלימודים הבאה עליו לטובה.
  • מחיר – לאחר תחילת שנת הלימודים תוכלו למצוא תיק מוצלח במחיר משתלם!