כל היתרונות בקורס קרב מגע לנוער

קרב מגע היא אומנות לחימה ומערכת הגנה עצמית שפותחה על ידי אימי ליכטנפלד. קרב מגע משתמש באגרופים, בעיטות, מרפקים, ברכיים ובקיפות ראש כדי להתגונן מפני תוקפים. הוא כולל גם מנעולי מפרקים ומחנקים. קרב מגע שם דגש על שימוש בכוח של היריב נגדם על מנת להשיג את העליונה. אומנות הלחימה נמצאת בשימוש צבא ההגנה הישראלי מאז 1948 וכיום היא מתורגלת ברחבי העולם על ידי אזרחים. הוא משמש גם להכשרת אכיפת חוק עבור שוטרים ומאבטחים. . אומנות הלחימה פותחה על ידי אימי ליכטנפלד בשנות ה-20. מאוחר יותר הוא שימש את הצבא הישראלי להכשרת חיילי המיליציה של ישראל לפני הקמת המדינה, ומאוחר יותר אומץ כאימון קרבי רשמי לצבאו. קרב מגע נהוג גם על ידי רשויות אכיפת החוק בעולם כדרך לשפר את יכולתן לשלוט במצבים קשים, או ב במקרים מסוימים, כדי להגביר את היעילות שלהם על ידי שימוש בו כדרך שעלולה להיות פחות קטלנית לשלוט במצב. 

לימוד קרב מגע לנוער:

קורס קרב מגע לנוער: קרב מגע תוכנן כך שיהיה קל ללמוד וללמד. זהו כלי נהדר לילדים, בני נוער, מבוגרים צעירים ונשים המחפשים לשפר את רמות הכושר שלהם תוך כדי למידה כיצד להגן על עצמם מפני תוקפים. קרב מגע תוכנן כך שיהיה קל ללמוד וללמד. זהו כלי נהדר לילדים, בני נוער, מבוגרים צעירים ונשים המעוניינים לשפר את רמות הכושר שלהם תוך למידה כיצד להגן על עצמם מפני תוקפים. 

לסיכום; חשוב ללמוד קרב מגע בכל גיל. אם אתם רוצים בטובת הילדים שלכם מומלץ ללמד אותם כבר מגיל צעיר לשמור על עצמם ועל כן לרשום אותם לקורס קרב מגע לנוער. קורס זה בנוי בצורה קלה ונוחה ויקנה להם טכניקות ראשוניות, יעזור לכם לשיפור הביטחון העצמי, יבנה משמעת ועוד.

להרשמה אל קורס קרב מגע בכפר סבא >>>

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

גיטרה לילדים

גיטרה קלאסית לילדים היא כלי נגינה מהנה ואהוב מאוד על ילדים, וילדים רבים היו רוצים לקבל אותה כמתנה וללמוד לנגן בה. גיטרה לילדים אינה צעצוע

איפה ניתן למצוא שיעורי אנגלית בזום?

שיעורי אנגלית בזום היא סביבת למידה וירטואלית למתחילים ולמי שרוצה לשפר את האנגלית שלהם. עם זום אנגלית, אתה יכול ללמוד ולתרגל דקדוק, אוצר מילים, הגייה,