סדנאות הופעה מול קהל

כל הסיבות להעניק לעובדים שלך סדנאות על הופעה מול קהל

סדנאות הופעה מול קהל

אם העובדים שלך נקראים לדבר מפעם לפעם מול קבוצות, כדאי לך להשקיע בעניין הזה. כי אי אפשר להשוות בין מי שמגמגם בפחד מול קהל, לבין מי שעומד בטוח ויצוק ונושא את דברין באסרטיביות. קבלו כאן רשימה של סיבות למה כדאי להעניק לעובדים סדנאות על הופעה מול קהל.

הסיבות למה כדאי לתת סדנאות הופעה מול קהל

  • קידום וצמיחה – עובדים הם נכס חשוב לכל חברה. כאשר החברה מקדמת את העובדים, את הנכס האנושי שלה, הדבר מתבטא בהצלחה של החברה. אין דומה חברה בה העובדים יראים ופוחדים להשמיע את קולם, לחברה בה כל אחד מהעובדים מבטא את עצמו כראוי ומסוגל לעמוד ולייצג את החברה מול ציבור.
  • חיבור ושייכות – עובדים מרגישים חלק מהחברה כאשר משקיעים בהם. הם יהיו אסירי תודה ויחושו שאכפת לכם מהם. הם יקבלו יותר וגם יחזירו לכם פי כמה. כי עובד שמרגיש שייך ומושקע על ידי החברה הוא עובד שמחזיר את ההשקעה, בגדול!
  • לאפשר תפקידי נאום – לא פעם זקוקים בחברה למי שייקח לידיו את המיקרופון ויעביר מסרים לציבור. זה יכול להיות קבוצת לקוחות, ועד עובדים, חברה אחרת או כל ציבור אחר. כאשר העובדים שלכם רכשו את היכולת להופיע מול קהל, כל תפקיד כזה עומד להיות אפשרי ומתאים יותר. לא תאמינו כמה טוב ונוח יהיה לכם כאשר עובדים ישמחו לקבל את התפקיד הזה, ולהוכיח לעצמם ולכם שהם מסוגלים לעמוד מול קהל ולשאת דברים בביטחון. כך אתם לא צריכים לשלם על מנחה או נואם חיצוני בכל אירוע קטן. יש לכם את היכולות הללו בתוך מצבת העובדים שלכם. מייעל את הפעילות וחוסך הוצאות והתארגנות.

לתיאום סדנאות בנושא הופעה מול קהל >>>

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות