קורס צ'י קונג עם אמיר פרלמן

קורס צ'י קונג עם אמיר פרלמן – האם זה מומלץ?

קורס צ'י קונג עם אמיר פרלמן

כאשר בוחרים להצטרף אל קורס צ׳י קונג באתר https://www.qigong-online.co.il יהיה חשוב לבחור בקורס אשר יוכל להיות בקצב שלכם ולאפשר לכם לקבל את כל הידע הנחוץ לשם תרגול צ׳י קונג וזאת ללא שתצטרכו לתהות בכל הנוגע לרמה המקצועית של הסמכות המלמדת. ובכן, קורס צ׳י קונג עם אמיר פרלמן תוכל להיות אופציה מעולה וזאת מכיוון שמדובר על לימודים אונליין שיהיו בקצב שלכם וזמינים מכל מקום.

לימודי צ׳י קונג אונליין עם אמיר פרלמן

כפי שניתן להבין, אם תבחרו ללמוד צ׳י קונג עם אמיר פרלמן, יתאפשר לכם ללמוד בקצב שלכם ומכל מקום שתרצו. כך בעצם תקבלו מידי שבוע סרטון מוקלט עם הסבר על התנועות של הצ׳י קונג וזאת כדי שאט אט תצברו יכולות והבנה כוללת בכל הנוגע לאופן התרגול הנכון של הטכניקה. בסך הכול מדובר על עלות של 30 שקלים מידי חודש ותוכלו להשיג את כל החומר הלימודי לתרגול של צ׳י קונג.

ניתן להצטרף גם אל קורס מדריכי צ׳י קונג

בעבור אלו מכם שרואים עצמם כבר מחוברים יותר לצ׳י קונג ומעוניינים להתחיל ללמד אחרים, דעו לכם כי ניתן לשלם 280 שקלים מידי חודש וזאת על מנת להצטרף לקורס לימוד למדריכי צ'י קונג. במהלך הקורס תקבלו סרטונים מוקלטים רבים אודות התיאוריה של הצ׳י קונג וזאת לצד הסברים מקיפים במיוחד על התרגילים השונים שניתן לבצע.

יתר על כן, יהיה ניתן לעבור מבחני הסמכה וזאת על מנת שיהיו לכם את כל התעודות שיראו שבאמת עברתם קורס מדריכים. כך בעצם יהיה מדובר בפתרון המושלם בעבור כל אחד מכם שירצה להפוך למדריך צ׳י קונג. המחיר נוח במיוחד ותוכלו לעבור את הקורס מהנוחות של הבית.

אמיר פרלמן מעביר שיעור צ׳י קונג לחיזוק מערכת החיסון בתקופת הקורונה 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות