הכשרת מנהלים

הכשרת מנהלים – קורסים ייעודיים למנהלים

הכשרת מנהלים

היה וכמנהלים וכבעלי עסקים ומנכ"לים עברתם את גיל ה- 45 סביר מאד להניח כי אתם מתחילים לפגוש ולהכיר דור חדש של מנהלים ועובדים. דור ה- Z  אשר ממוקדים בעצם. ממוקדים בטכנולוגיה ובהגשמה מהירה. מאופיינים ברצון עז להגיע להישגים ולחוסר יציבות וסף שעמום גבוה. רבים מהם מדלגים מעבודה לעבודה, מתפקיד לתפקיד ומאופיינים בחתך התנהגותי אופייני.

להדריך את דור המנהלים החדש

הנהלות וארגונים "שוברים את הראש" לגבי מציאת הדרך היותר נכונה לטפל ולנהל את מנהלי ועובדי העתיד – את ה- " Edge Walker" זאת ועוד, הכיצד חברות מכינות מערכי הדרכה הכשרה וקורס מנהלים פנים ארגוניים בעבורם? חברות, ארגונים ומנכ"לים צריכים וחייבים להתגבר על "פער הדורות" ולבצע שינוי מהותי בכל מה שהיה מוכר וידוע בתחום של הדרכת מנהלים, קורס מנהלים, פיתוח והעצמה לעובדים.

משפרים את מיומנויות התקשורת בארגון

דור המנהלים הבא הדור שנולד בעשור האחרון של המאה ה- 20 מתאפיינים בידע ויכולות רחבות. בדרך כלל הם מיומנים בהרבה תחומים, הם מרובי כישורים וכישרונות ובעיקר הם בעלי יכולות אינטגרטיביות גבוהות ולא פעם סובלים ממיומנויות תקשורת חלשים בעיקר עם הסביבה. זאת תוצאה אולי משהייה רבה מידי מול מסכי המחשב, הטלוויזיה ומכשירי הסלולריים המתקדמים.

יש בהם לא מעט יתרונות? היה נכון כי תתגברו על החששות?

כחברה לייעוץ ארגוני, המתמחה בהדרכות קורסים וסדנאות להנהלות מנכ"לים ומנהלים אני מבקש לקבוע בוודאות שהדור הנוכחי טוב לא פחות מהדורות הקודמים ואולי טוב מהם- מאיתנו. תשמחו לדעת שבתהליכי הדרכה, הכשרה וקורסים ניהוליים פנים ארגוניים יכולים אתם יחד איתנו להוציא מהם הרבה יותר. אין זה סוד כי נקודת ההתחלה של כל אחד ואחת מהם גבוהה משמעותית מעובדים ומנהלים שגייסת לפני עשור. הם הרבה יותר טכנולוגיים, הרבה יותר דעתניים והרבה יותר קשים לניהול. אבל הערך המוסף שהם עשויים להביא לך שווה את המאמץ.

קורסי מנהלים – סדנאות מנהלים

יש לנו את הידע והיכולת להניע גם אצלך מערכי הדרכה והכשרת מנהלים ובעיקר לבנות קורס מנהלים ייעודי המותאם לצרכי הארגון שלך כך שתדע בוודאות שהעלויות הנדרשות יהיו קטנות משמעותית מהתרומה הרבה שדור המנהלים החדש עשוי להביא גם לך. תוכניות ההדרכה, תוכניות ההכשרה והקורסים לפיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות עשויים לתת גם לך כלים אפקטיביים ושונים ממה שהכרתם בעבר בכדי למצות מהם את המיטב? האם תדע לנהל אותם נכון ויעיל? אנו נשמח להיות לצידך. תרגיש חופשי לקבוע איתנו פגישת חשיבה ראשונית ללא עלות.

המחברים:  עדן יצחקי  ויובל הכרמלי

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות