חדו"א / אינפי / חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי / חשבון איפיניטיסימלי   –  כיצד בוחר מורה פרטי בצורה נכונה

חדו"א / אינפי / חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי / חשבון איפיניטיסימלי – כיצד בוחר מורה פרטי בצורה נכונה

אין ספק שתחום הלימודים הקשה ביותר עבור לא מעט צעירים וצעירות, בחטיבה, תיכון וגם לאחר מכן בלימודים מתקדמים יותר, הוא כל מה שקשור לנושא של חדו"א, קרי חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי. מדובר על נושא מאוד מורכב ומסובך שרבים מתקשים בו, ולא פעם הקושי גורם להם לוותר מראש. 

אך זה לא נכון לעשות זאת. הרי מדובר על תחום מאוד חשוב, דומיננטי, תחום שאי אפשר להתקדם בלימודי מתמטיקה באופן כללי מבלי ללמוד אותו ולהוציא בו ציונים טובים. לכן, אם נתקלים בקשיים בתחום זה, רצוי ונכון לשכור את שירותיו של אסף מנור מורה פרטי מומלץ, אשר ידע להכין אותנו לקראת מבחנים, וכאמור לעזור לנו להכין שיעורים על בסיס יומיומי אם יש בכך צורך. 

השאלה היא, כיצד אנחנו יכולים לבחור מורה שאכן יענה על הצרכים שלנו ויוכל לעזור לנו להתגבר על הקשיים השונים. 

איך בוחרים מורה בצורה נכונה?

ראשית, אנחנו צריכים לבחון את הניסיון והידע המקצועי שיש לו, וכן את יכולות ההוראה שלו. זה לא מספיק רק להכיר את החומר ולדעת כיצד ללמד אותו, אלא צריך גם לדעת כיצד להעביר אותו, בין אם זה בשיעור פרטי לתלמיד או תלמידה אחת, ובין אם זה במסגרת קורס חדו"א המיועד לקבוצה של תלמידים. 

שנית, צריך לבחון עם איזה רקע הוא מגיע, בין אם זה רקע של מרצה באוניברסיטה, סטודנט או כל רקע אחר שיכול להיות חיוני עבורנו. 

שלישית, אנחנו צריכים לדעת מה הזמינות שלו, בין אם זה באופן כללי ובין אם זה לפני מבחנים חשובים. אנחנו צריכים לדעת מה בדיוק יכול לעזור לנו, והאם הוא יכול לעמוד לרשותנו לכל צורך.