הדרכות אקסל

תוכנת אקסל היא אחת מהתוכנות הפופולריות ביותר והחשובות ביותר של מייקרוסופט אופיס. היא מאפשרת לנו לנהל מידע ורשומות בטבלאות, גרפים וגיליונות שונים, להצליב נתונים ואף לייצר מיני תוכנות המספקות לנו נתונים באופן אוטומטי בלחיצת כפתור או בהזנת נתונים בשדות ייעודיים בקובץ. למי שלא עבר הדרכות אקסל מסודרות בתוכנה עשוי להשתמש בה לצרכים בסיסיים בלבד ויתקשה ללמוד את מעטפת היכולות המלאה והמדהימה שיש לתוכנה הזו להציע. בתוכנה זו עושים שימוש גם לצרכים ביתיים אך גם עסקים רבים לצרכים שונים, הפקת דו"חות ועוד.

מי צריך ללמוד אקסל?

  • כל אדם הרוצה ללמוד תוכנת אופיס פופולרית מאוד שיצטרך להתנהל אתה, לדוגמה בניהול כלכלת הבית או אפילו במסגרת עבודה מסוימת.
  • כל איש מקצוע או עובד שכיר העובדים עם התוכנה במסגרת העבודה שלהם ורוצים למקסם את הידע והיכולות שלהם.
  • כל בעל עסק שרוצה להכשיר את העובדים שלו לעבוד בצורה יותר חכמה, מהירה ומקצועית עם קבצי אקסל ולהפיק יותר ובצורה מסודרת יותר במסגרת העבודה בעסק.
  • ועוד…

כיצד הדרכות אקסל מסודרות יכולות לסייע לנו?

בשונה מWORD עמו אנו מתחילים לעבוד כבר מגיל קטן, תוכנת האקסל משמשת אותנו בגילאים מתקדמים יותר בדרך כלל ולכן החשיפה המאוחרת עשוי לגרור אותנו לעולם חדש שאם לא תהיה לנו הדרכה מסודרת או קורס אקסל Excelent ייתכן ולא נדע לנצל אותו כמו שצריך. הדרכות אקסל מסודרות כמו באתר אקסלנט למשל יכולות לעזור לנו ללמוד את השימוש בתוכנה מרמת הבסיס ועד לרמת מומחים. לדוגמה: למצוא כיצד עושים טבלאות באקסל, כיצד לכתוב נוסחאות, כיצד לקבע שורות ותאים, איך לבצע סיכום אוטומטי וכד' ועד שיעורים למתקדמים כמו טבלאות דינמיות, רשימות נפתחות, גרפים דינמיים, יצירת דשבורד, ועוד שיעורים נהדרים שיהפכו אתכם למומחים לאקסל.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות