איך אצליח ללמוד טוב יותר?

לכל אדם ניתנות 24 שעות ביממה בכדי לעשות כל העולה על רוחו.

חלקנו יעדיף לישון, אחרים לעבוד, אולי לשחק ואפילו לרקוד, כל פעולה דורשת את הזמן שלה ולמידה אינה יוצאת מן הכלל.

חילוק נכון של זמנכם, שינוי הגישה ושיפור איכות הלמידה, יסייעו לכם ללמוד טוב יותר.

בין אם מדובר בלימודי שפה, חומר למבחן או לימודי תורה, המכנות המשותפים זהים ויש להתייחס אליהם במלוא הרצינות, אם ברצונכם לראות תוצאות חיוביות.

ומה אם אין זמן?

אנשים רבים נקלעים בחיי היומיום שלהם לעיסוקים שלא סובלים דחייה ונאלצים לקצץ בפעולות אחרות שברצונם לעשות כמו למשל, לימוד תורה, כי היום כבר נגמר.

לפניכם כמה טיפים שיעזרו בהתמודדות הלא פשוטה הזו של קשיים בלימודים:

  • היפכו את לימודיכם לניידים ככל הניתן, תיזכרו לקחת אתכם ספר, לפטופ ואפילו נייד שתוכלו לפתוח בכת עת פנויה בין העיסוקים הרבים שלכם. נסיעה בתחבורה ציבורית היא דוגמא מעולה, לניצול נכון של הזמן הפנוי עבור למידה. הפכו זאת לשיגרה ולפני שתשימו לב תצטרכו לעבור לספר הבא.
  • שיעורים פרטיים או בקבוצות, במהלך השבוע, כחלק משגרת החיים שלכם עשויים להוביל ללמידה רחבה ומעשירה, המגיעה מחכמים ומלומדים ויעזרו לכם להתקדם בלימודיכם. דבר נוסף הוא הלמידה יחד עם אנשים, סיעור מוחין יכול להימצא כמועיל במיוחד וזה תמיד כיף ללמוד ביחד עם חברים.
  • חילוק נכון של הזמן יכול לשפר פלאים את מרווחי הזמן שלכם בין עיסוק לעיסוק ויוביל לזמן פנוי בו תוכלו ללמוד, גם אם במקצת, כל יום בשבוע יחזק את הידע שלכם בוודאות ובתוך שנה תבינו, שגם הזמן המועט הזה שהצלחתם לפנות, הביא לתוצאות מרשימות ביותר.

הרצון שלכם ללמוד הוא בעיניי הנושא העיקרי כאן ובזה אסכם את דבריי.

אם באמת קיים בכם החשק והרצון לדעת יותר כלפי נושא מסויים אז מן הראוי שתכניסו את הלימודים לסדר היום שלכם בדרך כזאת או אחרת.

נכון שלעיתים רבות אנו עלולים להיות עסוקים עד מעל הראש בשלל העניינים אך בכל זאת עלינו לחפש טוב ולמצוא את הפתחים להכנסת הלמידה. באתר https://www.akshiva.co.il/ תוכלו למצוא פתרונות למגוון שאלות ובעיות שמעסיקות אתכם.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

5 עקרונות חשובים בדיבור מול קהל

דיבור מול קהל יכול להיות מורט עצבים, לכן חשוב למצוא דרך להפוך את החוויה לפחות מרתיעה. הדרך הטובה ביותר להתגבר על דיבור מול קהל היא

תליית שלטים בגובה: למי פונים?

אחת השאלות הנפוצות ביותר שאנו נשאלים היא כיצד לתלות שלטים. יש הרבה דרכים שונות לתלות שלטים, אבל זה יכול להיות מבלבל לדעת איזו שיטה הכי

מה זה משא ומתן

בעולם העסקים של היום, הרבה חברות נאבקות למצוא את העסקאות הנכונות. הם מנסים לנהל משא ומתן עם ספקים ולקוחות על התנאים וההגבלות שלהם. משא ומתן

מאגר תמונות מומלץ

השימוש במאגרי תמונות גדל במהירות. הם משמשים חברות וסוכנויות רבות ליצירת תוכן עבור לקוחותיהם. מסדי נתונים של תמונות משמשים ליצירת תוכן לנושא ספציפי. הם משמשים