לימודי רפואה בחו"ל – כך תעשו זאת

לימודי רפואה בחו"ל - כך תעשו זאת

מי לא חלם על להעביר תקופה מסוימת בחו"ל? מדובר על חוויה מדהימה שיכולה להפגיש אתכם עם תרבות שונה לחלוטין, מנהגים מיוחדים וכמובן אנשים שונים שיכולים להפוך לחברי אמת. עכשיו תתארו לעצמכם לשלב את הטיול בחו"ל עם לימודים ברמה הגבוהה ביותר, לצורך העניין, מדובר כמובן על לימודי רפואה בחו"ל.

בכל שנה ניתן לראות מאות סטודנטים ישראלים שבוחרים ללמוד רפואה בחו"ל, על מנת לקצר את זמן הלימודים, ליהנות מחוויה בלתי נשכחת וכמובן לשפר את האנגלית שלהם ולהזניק את הקריירה שלהם קדימה. עם כל הכבוד לאוניברסיטאות שלנו בארץ, לימודים בחו"ל תמיד ייראו מרשימים יותר ויעניקו לא מעט הטבות, שלא ניתן לקבל בארץ.

תל אביב מדיקל קולג' – הדרך הנכונה להתחיל את לימודי הרפואה שלכם בחו"ל

חשוב כמובן לזכור כי אומנם תנאי הקבלה ללימודי רפואה בחו"ל נוחים יותר מאשר התנאים בארץ, אך עדיין חשוב להתכונן לקראת המבחנים ולהגיע לתחילת שנת הלימודים כשאתם מכירים את הבסיס. מכללת תל אביב מדיקל קולג' מציעה קורס מכינה של חצי שנה, עבור כל מי ששוקל ברצינות את האופציה ללמוד בחו"ל. זוהי דרך מעולה להתרגל ללימודים בשפה האנגלית,

היות וכל המכינה מועברת באנגלית, כולל ספרי הלימוד, שיעורי הבית, סימולציות מבחני הקלה לאוניברסיטאות השונות והפרזנטציות שהסטודנטים צריכים להעביר כחלק משיעורי הבית שלהם. זוהי דרך נפלאה לתרגל שיטת לימוד שונה, להרגיש בנוח לדבר וללמוד באנגלית וכמובן לעבור על כל החומר הדרוש בסמסטר הראשון ללימודים.

לסיכום,

לימודי רפואה בחו"ל נחשבים לאופציה מעולה עבור כל מי שלא הצליח להתקבל ללימודים בארץ, או לחילופין רצה מראש ללמוד בחו"ל ולגלות את העולם הגדול. חשוב רק להתכונן ללימודים באמצעות מכינה מקצועית ואיכותית, שתזכיר לכם את כל חומר היסוד בביולוגיה, כימיה, אנטומיה וכדומה.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות