הגדה של פסח

הגדה של פסח – לעצב הגדה

הגדה של פסח

אחד מהחגים האהובים ביותר על לא מעט ישראלים הוא חג הפסח. מדובר על חג אביבי, המסמל על פי היהדות את היציאה מעבדות לחירות של היהודים הקדמונים ובאופן סימבולי, גם את השחרור אשר מייחל לו כל אדם בחייו מדברים שונים כגון: מהתמכרויות שונות שלו, מתחושות קשות אשר הוא חש, מכעס ועוד. מכיוון שחג הפסח נחגג לרוב ברוב יחד עם בני משפחה, חברים או בכל צורה אחרת שבה מתארחים או מאחרים, הרי שלא מעט אנשים מחפשים עבורם או עבור המארחים שלהם, מתנה מיוחדת לחג הפסח. טליתות או הגדה של פסח מעוצבת מהווה את המתנה האידאלית לכל אדם שמעוניין להשקיע במתנה.

מהי הגדה מעוצבת

כידוע, בכל חג פסח, הן משפחות אשר שומרות על אורח חיים דתי והן משפחות אשר אינן דתיות אך מחוברות למסורת היהודית, מתכנסות יחדיו סביב שולחן הסדר המכיל בו מאכלים מסורתיים וכן, קוראים יחדיו את הגדת הפסח. הגדת הפסח היא סיפור יציאת מצרים הכולל בו מגוון רחב של מדרשים ופרשנויות וכל משפחה משלבת בסדר הפסח ובקריאת ההגדה מגוון מנהגים ייחודיים לה. הגדה מהווה ספר קדוש וחשוב לעם היהודי בחג הפסח ובכלל ולכן, כאשר מחפשים מתנה כלשהי להביא לבן משפחה, חבר או מכר, כדאי מאוד לבחור בהגדת פסח אשר ניתן לעצב באופן אישי וייחודי. אין ספק שהגדה מעין זו תהווה את המתנה האידאלית עבור כל אדם בחג הפסח.

כיצד תבחרו הגדה מעוצבת

בעוד שכיום ניתן למצוא לא מעט הגדות מעוצבות בכל חנות המציעה מוצרי יודאיקה וספרי קודש, הרי שאם מתחשק לכם להפתיע בהגדה מרהיבה באופן עיצובה שבלתי ניתן למצוא עוד כמותה, ניתן לבחור במקום אשר בו ישנה אפשרות לעצב את ההגדה בדיוק כפי שאתם רוצים. עיצוב הגדה בסגנון ייחודי מאין כמותו כמו הגדה של פסח באתר חב"ד שופ, אשר מהווה את העיצוב האישי שלכם, יעניק לכל אדם את המתנה הנפלאה לחג הפסח, אך במידה ותרצו גם יעניק לכם את האפשרות להציע לאורחים שלכם הגדות מיוחדת אשר רק אצלכם ניתן למצוא. הגדות מעוצבות מהוות את הדבר שהכי כדאי לבחור בו עבור כל בית.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות