למידה מקוונת

קורס פסיכומטרי ללקויי למידה

למידה מקוונת

בשלב כלשהו בחיים כמעט כל אחד רוצה ללמוד. בעוד בבית הספר הראש שלנו לא תמיד היה בלימודים אלא בחברים, אהבות, מחשבים, כדורגל ופנטזיות אחרות. הרי שאחרי הצבא/השירות הלאומי אנשים כבר מתחילים לחשוב ברצינות יותר קדימה. המסלול שקורה בדרך כלל הוא להתחיל לעבוד כדי לחסוך כסף, לעשות טיול לחו"ל שאחרי הצבא ואז לחזור ללמוד. היום רבים עד מוותרים על הטיול שאחרי הצבא וחוסכים מיד ללימודים כדי להתחיל לעבוד במקצוע מסודר שיעזור להם להשתלב היטב בשוק העבודה, להרוויח משכורת מכובדת ועוד.

החשיבות של קורס הפסיכומטרי לפני המבחן:

מבחן הפסיכומטרי עוזר למערכת החינוך לחלק את התלמידים לקבוצות לימוד בעלי יכולות שונות ובכך לחסוך עוגמת נפש, זמן וכסף לאותם אנשים המעוניינים להיכנס למסלול לימודי מסוים שקרוב לוודאי שלא יוכלו לסיים. על כן, כדרישת מינימום נוספת להצטרפות לתכנית לימודים מסוימת מוסיפים ציון מינימאלי שיש להשיג במבחן הפסיכומטרי. על מנת להגדיל את הסיכויים שלכם לזכות בציון גבוה יותר כדאי להצטרף לקורס פסיכומטרי מקצועי שם תלמדו גם טכניקות לימוד שונות ותלמדו איך ללמוד ולא רק את החומר התיאורטי. החשיבות של קורס פסיכומטרי הוא קריטי להצלחה שלכם ונדירים הם האנשים שהצליחו לקבל ציון גבוה ללא קורס מקדים. בוודאי כאשר מדובר על קורס פסיכומטרי ללקויי למידה שם ההצלחה תלויה בהקלות הללו לרוב.

האם ניתן לקבל הקלות?

חלק מהתלמידים הניגשים למבחן הפסיכומטרי יהיו זכאים להקלות שיעזרו להם במהלך המבחן ויאפשרו להם לקבל ציון גבוה יותר. ההקלות משמעותיות ביותר והנתון של מכללת זינוק למשל מראה על למעלה מ140 נקודות לתלמידיה על פני הממוצע הארצי. זאת משום שמרבית התלמידים במכללה זו מצליחים לקבל הקלות בעזרת דחיפת המכללה בנושא. הקלות שונות יכולות להיות: תוספת זמן, הקראה בעברית, הקראה באנגלית, שימוש במחשבון, הפסקות בין הפרקים ועוד.

זנקו למקומות גבוהים יותר עם מכללת זינוק:

במכללת זינוק תוכלו ללמוד לפסיכומטרי בדרכים יצירתיות, עם מרצים מקצועיים ובכיתות מצומצמות כך שכל אחד מקבל יותר תשומת לב. שיטות הלימוד של המכללה דוגלות בהענקת כלים לתלמידים כיצד להתמודד עם המבחן, השאלות ופתרון התרגילים ולא רק בחומר התאורטי.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות