מועדי פסיכומטרי

מועדי פסיכומטרי

מועדי פסיכומטרי

פסיכומטרי הינו מבחן המעיד על רמת יכולות הלימוד של הנבחן ונועד למפות ולסנן את הנבחנים לפי ציונים שונים. ציוני הפסיכומטרי נעים בין 200-800 כאשר שמונה מאות הינו הציון הגבוה ביותר. לפי ציון זה יוכל המועמד להתקבל לאוניברסיטאות ומכללות שעבר את רף הקבלה שלהם לפי הציון הנדרש באותו מוסד אקדמי שבו הוא רוצה ללמוד. פסיכומטרי יהיה לרוב תחילת של דרך מופלאה לעולם הלימודים האקדמאיים וכדאי גם ללמוד היטב וגם ליהנות מהדרך.

באלו מועדים מתקיים הפסיכומטרי?

מועיד פסיכומטרי הנם בחודשים: פברואר ,אפריל, יולי, אוקטובר ודצמבר בלבד.
את הבחינה ניתן לעשות בכל חלקי הארץ מצפון ועד דרום, הבחינה מתבצעת באוניברסיטאות ומכללות התורמות את עצמן ליום הבחינה.
חשוב לציין מועדיהם של מועמדים עם ליקויי למידה מתקיימים אפריל, יולי, ודצמבר בלבד.
השפות של הפסיכומטרי הן: עברית, ערבית, רוסית, אנגלית, צרפתית, וספרדית כאשר הן מתקיימות לרוב בפברואר ויולי.
בדרך כלל ניתן לגשת כבר למבחן הבא במידה ולא צלחתם את הציון הנדרש בפעם הראשונה. זה בסדר, מקובל וקורה לתלמידים רבים שכן הם מקבלים הלם ראשוני מאופן הבחינה המיוחד או שלא ידעו כיצד לעמוד בלחץ של הפעם הראשונה עמה התמודדו עם מבחן מסוג זה.

למה חשוב להירשם לפני?

החשיבות להירשם מבעוד מועד לבחינה קריטית ביותר מבחינה כספית ולכן מחיר הבחינה המקורי "הרגיל" עולה 560 ש"ח  בעוד שהרשמה מאוחרת תקפוץ כבר ל840 ש"ח ואם תירשמו רק ביום הבחינה תאלצו להיפרד מ1400ש"ח.
כמו כן שיווי מועד בחינה יעלה לכם 101ש"ח
ולכן ראוי לבחור תאריך מתאים ולערך התאם לבחינה הן מבחינת עמידה בזמני הרישום ועד לימוד החומר כנדרש על מנת לצלוח את הבחינה ולקבל את הציון שרציתם.
לכן אכל להמליץ לכם על זינוק פסיכומטרי אשר מעניק קורס מקצועי ומקיף בהתכוננות ולימוד החומר שיופיע בבחינה תוך התמקדות בסימולציות בכדי להכין את התלמיד ברמה הכי גבוה שניתן לבחינה.

לסיכום נתן לראות את חשיבות לימוד הפסיכומטרי ואת חשיבות מועד ההרשמה וקבלת מידע אודות המבחנים המתקיימים כל שנה במגוון אוניברסיטאות ומכללות למידע נוסף יש לבדוק במרכז הארצי לבחינות והערכה על מנת לדעת את התאריכים המדויקים.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות