לוכדי נחשים בהיתר, מה זה אומר?

מפגש עם נחש עלול להיות קשה וכואב ולהסתיים אפילו באשפוז בבית חולים לאחר הכשה. נחשים נוטים הופיע בחצרות בתים מתחת לאבנים ולעתים גם חודרים למבנה אם הם מאתרים בו מזון ומקומות מסתור. מפגש כזה הוא מבהיל תמיד ויש בי שמתמלא בפחד ומחליט לתקוף את הנחש כדי לסלק אותו. מקרים כאלה בדיוק עלולים להסתיים רע. כאשר הנחש חש מותקף, הוא עלול להכיש כדי להתגונן מפני התוקף. כמו כן, החוק אוסר על המתת נחש אלא במקרה של סכנה מיידית לבריאות האדם ולכן הזמנת לוכד נחשים היא הפתרון הטוב ביותר, שיקטין את הסכנה לבריאותכם וגם יהיה בהתאם לחוק. לוכד נחשים ילכוד את הנחש ויחזיר אותו לטבע. 

מיהו לוכד נחשים בהיתר

לוכד נחשים הוא עיסוק הדורש ידע וניסיון, ואינו מיועד למי שמעוניין בו כתחביב וצבר ניסיון כלשהו. תעודת לוכד נחשים ניתן לקבל מרשות הטבע והגנים לאחר עמידה בדרישות קורס ייעודי, ולכן חובה לדרוש מהלוכד שהזמנתם להציג את התעודה שלו את הלוכד ניתן לאתר באמצעו המלצות מחברים ומכרים. עד שהוא יגיע, כדאי להתעזר בסבלנות ולהתרחק ככל האפשר מהנחש וגם להרגיע את יתר בני הבית ולמנוע מהם מגע מיותר עם הנחש. הלוכד יגיע ויעשה את עבודתו ואז תוכלו לחזור לשגרה. כדאי להזמין לוכד שזמין 24/7 מאחר שמפגש עם נחש יכול לקרות בכל רגע נתון. 

מה אפשר לשאול את הלוכד

לוכד נחשים הוא איש מקצוע ויוכל גם לתדרך אתכם כיצד לצמצם את סיכויי הנחש הבא להגיע לאזור שלכם. כדי לקבל ממנו מידע על אמצעי המניעה אפשריים וגם להשקיע בכך זמן וכסף, כדי למנוע את סכנת חזרת הנחש. 

רוצים להבין יותר על סוגי נחשים? היכנסו עכשיו למדריך נחשים שלנו

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות