סמינריון ביטחון סוציאלי

סמינריון ביטחון סוציאלי

כתיבת עבודת מחקר, משרתת מספר מטרות חשובות. ראשית, היא מפתחת את כישורי המחקר של התלמידים. שנית, היא מעניקה לכל תלמיד חוויית כתיבה אינטנסיבית בהכנת עבודה. האם כך גם בעבודת סמינריון בביטחון סוציאלי? יצאנו לבדוק.

סמינריון ביטחון סוציאלי

אחד הקורסים הנפוצים ביותר באוניברסיטה, הוא ביטחון סוציאלי. במסגרת קורס זה, חובה על כל תלמיד לעשות פרה סמינריון ביטחון סוציאלי. תלמיד שעבר את הקורס עם ציונים טובים, יוכל לבצע גם סמינריון בביטחון סוציאלי. 

במידה והפרה סמינריון היה טוב לתלמיד, ניתן ואף מומלץ לשדרג אותו לסמינריון, באישור המנחה כמובן. העבודה אותה יעשה התלמיד לאחר מכן, צריכה לדון באופן נרחב בנושא ביטחון סוציאלי כמו; קו העוני, מחיה מינימליסטית, סיעוד קשישים וכדומה.

בחרו נושא שמעניין אותכם

בחירת נושא שיביא סיפור טוב בסופו, היא צעד ראשון וגדול לקראת הפיכת הסמינר שלכם למוצלח. הסמינר שלכם יכול להתבסס על נושא ספרייה, שיכלול מידע על ההיסטוריה, המצב הנוכחי והעתיד האפשרי של מחקר או מדיניות בתחום מסוים או על נושא מסוים, או על פרויקט מחקר משלכם. 

ללא קשר לנושא הספציפי, מחקרים המספרים סיפור טוב ויש להם מסר ברור, הם תמיד יהיו בלתי נשכחים (בלתי נשכחים מהסיבות הנכונות כמובן..).

הכירו את הקהל שלכם

חשוב להבין עד כמה הקהל שלכם עשוי לדעת מראש על נושא הסמינריון שלכם. זה יקבע את משך הזמן שאתם צריכים להשקיע בחלקים השונים של המחקר. עליכם להחליט אם הטון במחקר שלכם צריך להיות רציני או לא רשמי.

אם אתם לא ממש יודעים כיצד עובדת הכנת המחקר שלכם, וודאי תשמחו לדעת שיש מי שיכול לעשות זאת עבורכם (הכירו את אתר מטלה למשל) בזמן ובאיכות שאותה תבקשו. חפשו ברשת על עבודות מחקר למכירה.