טיול ליסודי

טיול ליסודי – 6 מסלולי טיול מומלצים לכיתות א'-ו'

טיול ליסודי

עם הילדים אוהבים לטייל. הם נהנים לראות עולם, להכיר מקומות חדשים, להצטלם מול נופים מפעימים ובעיקר לבלות יחד עם חבריהם בכל המקומות המיוחדים שהארץ מציעה.

תמיד חשוב לזכור כי טיול חייב להיות מתאים למטיילים. אם מדובר בטול המיועד למשפחות עם ילדים, הרי שהטיול חייב להיות מתאים ליכולות של הילדים. אם מדובר בטיול לתלמידים, הרי שהטיול צריך להתאים לרמה של התלמידים וליכולות שלהם.

טיול לבית ספר יסודי שאינו מתאים עשוי להיות טיול מסוכן מיד עבור ילדים שלא יצליחו להתמודד עם המסלולים הקשים או לחילופין עם האטרקציות המסוכנות מידי לילדים מבחינת הגובה שלהם.

אנחנו כאן על מנת להתאים לכם את הטיולים המתאימים לתלמידים הלומדים בכיתות א' עד ו'.

מסלול מספר 1 –

חולות צבעוניים והסנפיר הקטן במכתש הגדול – ניסיתם לצעוד פעם על גבי להב של סכין? אם תבחרו לטייל על הסנפיר הקטן. זהו שריד של הקירות החיצוניים אשר חיפו על המכתש הגדול. הוא מזכיר סנפיר של דג אשר צף על פני המים.

מסלול מספר 2 –

קניון שחורת – זהו מסלול מעגלי שאפשר לצעוד בו בצורה מעגלית הלוך וחזור. במקום ישנם אתגרים מתאימים לילדים, מפלונים יבשים תוך טיול בקניון של מצוקי גרניט.

מסלול מספר 3 –

שביל פסגה הר מרון

ההר הגבוה בין פסגות הגליל מציע הליכה קסומה בתוך יער עם תצפיות נוף מרהיבות, פטריות, צמחים נדירים ועוד הפתעות נוספות.

מסלול מספר 4 –

סיור בנחל ענבה וגבעת רגב

מדובר במסלול טיול עצמאי בגבול העיר מודיעין. המסלול עובר במרחק לא גדולמפארק מגונן. הוא כולל הליכה בין גבעות קסומות, פריחה מרהיבה, מפלים קטנים בדרך והרה עצים עתיקים. כל אלו יוצרים יחד טיול קסום קרוב ליד הבית.

מסלול מספר 5 –

המג'רסה -שפך נחל דליות

טיול מים מרענן וקליל מתאים לעונת הקיץ. שפך נחל דליות לא עולה על גובה המותניים.

מסלול מספר 6 –

חזיקה גואיזה – מסלול מיוחד באזור מזרח הגולן ממנו אפשר לראות את כל רמת הגולן וליהנות מהנופים המדהימים.

בחרו לכם באתר https://anattour.co.il/ את הטיול הרצוי והתלמידים ייהנו.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות