קורס בנייה מעץ – למה אתם חייבים לעבור אותו

אחת מהאהבות של אנשים רבים היא לבצע עבודות יצירתיות באמצעות כפות הידיים שלהם ובעזרת כלי עבודה ידניים וחשמליים.

לוחות העץ בעלי הריח המיוחד מחזירים כל אדם לטבע וליערות ולכן יש משיכה לעסוק בתחום בנייה מעץ כעיסוק עיקרי או כתחביב.

קורס בנייה מעץ

קורס למידה בנושא ביצוע עבודות מעץ הוא חוויה עוצמתית מתחילתו של הקורס ועד סופו. נושאי הלימוד בו מעניינים, מרתקים ובעיקר מסקרנים מאד. כל משתתף בקורס זוכה להוסיף הרבה מאד ידע כללי ופרטני בתחום העץ, לידע שכבר היה לו.

במהלך הקורס מקבלים המשתתפים מידע ספציפי על כל אחד מסוגי העץ הקיימים, אלו המשמשים לבנייה של פריטים שונים מעץ, ההתאמה של כל סוג עץ לבנייה ספציפית והיצע האפשרויות של בניית מוצרים שונים כמו גגות, מבנה כמו מחסן, צימר, מבנה נייד, בית ועוד.

קורס טימבר פריים כולל הקניית ידע בנושא הנדסת חומרים, הנדסת בניין, אופן הביסוס לקרקע, האיטום ובניית הגגות. כמו כן יישום בפועל של תוכנית אדריכלית מהנייר לביצוע בשטח.

מי שמעוניין לעסוק בתחום זה חייב להיות בעל ידע טכני בכל הקשור למדידה ולסימון כדי להבין איך לקדם תהליכי עבודה צעד אחר צעד וכל שלב בזמן שלו. זהו ידע בסיסי ומהותי כדי להכין את קורות העץ במידה הנכונה ולסמן אותם כראוי, כדי שיידעו היכן להתקין כל קורה בדיוק במקום אשר בו היא אמורה להימצא כדי שכל המבנה ייבנה בקפדנות על פי השרטוט האדריכלי.

מידע אלמנטרי כדי לעסוק בעשייה בתחום העץ

כל המידע הבסיסי הנלמד במהלך הקורס הוא אבן דרך מהותית בעשייה. בלעדיה קשה מאד לבצע עבודות מקצועיות עבור ביתו של המשתתף או עבור לקוחות. גם אם חלק מהדברים נראים פשוטים, הם לא כך כיוון שחייבים להבין המון פרמטרים כדי לפעול באופן הנכון.

בין נושאי הלימוד הנוספים אותם ניתן לראות בלחיצה כאן, אפשר למצוא הנחיה לגבי אופן העבודה באמצעות כלי עבודה ידניים וחשמליים המסייעים בביצוע הפעולות הנדרשות, בעבודות הכנה כמו לפני ביצוע חיפויים פנימיים ברצפה ובקירות המבנה, גגות בעלי שיפוע ועוד.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות