האם אוטיזם ניתן לריפוי?

הורים רבים ודאי שאלו את עצמם את השאלה הזו לאחר שילדיהם אובחנו על הספקטרום האוטיסטי. זו שאלה בלתי נמנעת כאשר נולד ילד חדש וכל מה שאתם רוצים זה להתחיל חיים שמחים ונטולי קשיים. אך לעתים לא כך הדבר. לעתים נדרשת עבודה רבה בכדי להבטיח את שלום הילדים, בעיקר כאשר הם מאובחנים על הספקטרום האוטיסטי. ובזמן שהדעה הרווחת היא שאוטיזם אינו ניתן לריפוי, הרי שאנחנו יכולים להגיד שלא כך הדבר.
מוזמנים לבקר באתר של טלי אנגור ולבחון אפשרויות הפחתת תסמיני אוטיזם:
https://tali-angor.com/

שמעתם נכון, אוטיזם, במקרים מסוימים, ניתן לריפוי או להפחתת התסמינים בעזרת התאמת טיפול נכון. רוצים לדעת עוד? המשיכו לקרוא בכדי להבין קצת יותר

אולי לא חשבתם על זה, אבל תזונה נכונה יכולה להיות הרבה יותר מאשר נפש בריאה בגוף בריא. היא ממש יכולה לרפא. כאשר מבינים מהם החוסרים בגוף אפשר להבין איך להזין את הגוף בכדי לישר קו עם הבריאות. 

בדיקות במעבדה פרטית, ייחודיות למקרה של ילדכם ובהתאם למיקומו על הספקטרום, תוכלו להבין האם מדובר בחוסרים תזונתיים או לקויים מטבוליים. כך למשל, מחסור באבץ בתאי הדם האדומים יכול להוביל להפרעת אכילה, כזו שגורמת להם לאכול חומרים לא אכילים כמו נייר, פלסטיק וכדומה.

בדיקת המעבדה למעשה באה לבדוק את רמות המטבוליטים, את יסודות הקורט, חומצות האמינו ועוד ובכך תדע התזונאית לעצב לילד הנבדק באופן פרטני את הדיאטה שלו בהתאם למה שהוא צריך. כך למשל, אם קיים חוסר בוויטמינים מסוימים, הרי שעכשיו יהיה קל יותר לדעת באיזה ויטמין מדובר ואיך ניתן לשלב אותו בתזונה של הילד.

עם הטיפול הנכון תוכלו לראות הפחתה בתסמיני האוטיזם בילד כאשר אם הילד תזזיתי ולא רגוע, יהפוך לרגוע יותר ונינוח יותר. לא תאמינו כמה תוספים מסוימים ומדויקים יכולים להקל על הילד. אם יש לכם ילד על הספקטרום האוטיסטי והוא חווה התקפי זעם, עייפות יתר והפרעות קשב וריכוז, תרצו לערוך לו את בדיקה כזו. ההבדל יהיה משמעותי.

לסיכום,

ילדים הנמצאים על הספקטרום האוטיסטי הם ילדים מדהימים והריפוי לא נוגד זאת. זוהי רק דרך אחת לעזור לילד שלכם ולהקל עליו במהלך החיים.
לחצו כאן כדי להיכנס לטוויטר של טלי אנגור ולהישאר מעודכנים בענייני טיפול באוטיז!

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות