חיפוש עבודה בהייטק – מי מציע משרה שווה באמת?

תחום ההייטק הוא תחום מקיף הכוללת עשרות ואולי אפילו מאות סוגים של עבודות והכשרות מקצועיות הנדרשות לאותן עבודות. יש הבדל בין מפתח WEB למפתח JAVA למשל ובין אלה לחוקר סייבר או מהנדס אלגוריתמים. העבודה יכולה להיות מאתגרת ומעניינת כאחד אולם דורשת לימוד מתמיד, התמדה, הכשרות מקצועיות, אהבה לתחום ועוד. אילו משרות שוות באמת בהייטק? הינה כמה אופציות עשויות לעניין אתכם.

#1 – מפתח WEB:

אחת העבודות היותר פופולריות היא לתפקיד מפתח WEB. הכוונה היא לפיתוח אתרים ומערכות שונות כאשר ככל שאתם צוברים ניסיון רב יותר לאורך השנים כך השכר שלכם יכול להיות גבוה יותר. מפתח full stack developer מנוסה יכול להרוויח בין 16 ל-22 אלף שח בממוצע עם כמה שנים של ניסיון בתחום. 

#2 – מפתח JAVA:

JAVA היא שפה פופולרית הנמצאת כמעט בכל משרה הקשורה להייטק ולכן יש לה ביקוש רב. מי שלומד JAVA וצובר כמה שנים של ניסיון בתחום ודאי יוכל להבטיח לעצמו עבודה לשנים רבות קדימה עם שכר מכובד שנע בין 20 ל-25 אלף שח בממוצע.

#3 – מתכנת PHP:

בדומה לJAVA מועמדים השולטים בשפת הPHP יכולים להועיל מאוד במשרות שונות בהייטק ולכן גם הביקוש לעבודה בתחום זה. כן תצטרכו שליטה וניסיון בשפות תכנות נוספות ולא רק בPHP אולם הוא כלי קריטי לעבודה כמתכנת PHP. השכר אגב דומה לזה של מפתח JAVA. תוכלו למצוא משרות software engineer באתר אקספוינט.

#4 – חוקר אבטחת מידע:

בשל העלייה בתחום הסייבר בעולם ויותר אנשים המנסים לפרוץ גם עולה המודעות של בעלי חברות וארגונים שונים, כולל אגב משרדים ממשלתיים, הצבא וגופים אחרים, לפעול במרץ כנגד אותם איומי סייבר ולפתח מנגנוני הגנה מתקדמים ותגובות נגד שינטרלו את אותם איומים. חוקר אבטחת מידע או חוקר סייבר אם תרצו מבצע פריצות למערכות האבטחה של הארגון במטרה לגלות נקודות תורפה ולהוציא דו"ח ממצאים מסודר וייעוץ כיצד לנטרל את האיומים ולסגור את חורי האבטחה הללו. השכר של חוקר אבטחת מידע עם 3-5 שנים ניסיון יכול להגיע גם ל30 אלף שח ברוטו בחודש.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות