אימון עסקי

על אימון עסקי שמעתם?

אימון עסקי

ניהול עסק כרוך באתגר רב, מאמץ בלתי פוסק, קבלת החלטות על בסיס קבוע והשתעבדות טוטאלית. כל אלו ואלמנטים נוספים עלולים להתיש אתכם כבעלי עסק וכמנהלים או להסיט אתכם לעבר ניהול לא יעיל.  אימון אישי יכול לסייע לכם לצלוח סיטואציות שונות בחיי העסק, למנוע מכם בזבוז אנרגיות לחינם, למקד אתכם בנושאים והדברים החשובים והנחוצים ועוד. כל אלו ישמרו על רעננות תמידית ויחדשו עבורכם אנרגיות. אימון עסקי נעשה לטובת העסק אבל תורם רבות גם לכם. בעזרתו ובעקבותיו תוכלו ליהנות יותר מהעבודה, לפנות זמנכם לנושאים אישיים, לתחביבים וכדומה.

אימון וליווי עסקי

היכולת להיות עם היד על הדופק של העסק חשובה מאוד. ניתן לתת דוגמא אחת לגבי שיטות ניהול מקובלות. מנהל ריכוזי עושה זאת בשיטה אחד ומנהל המאציל סמכויות בדרכים אחרות. אפ אתם מנהלים ריכוזיים, תוכלו להתמיד כך עד לרגע בו העסק מתפתח. כאשר הוא צומח אז לא תוכלו לשלוט בכל המחלקות והנושאים המטופלים. תהיו חייבים לעבור בהדרגה לניהול מלמעלה והדבר אומר, בין היתר, קליטת עובדים ומנהלים עליהם תוכלו לסמוך. המשמעות מבחינתכם היא האצלת סמכויות והעברתם אליהם. אימון איש יכול לסייע בסיטואציה כזאת ויקל עליכם מאוד בתהליך. 

אימון עסקי על בסיס שוטף

לצד מקרים מיוחדים כאלו יש, כמובן, אימון בנושאים מקובלים שגרתיים הכוללים ליווי עסקי שוטף. המאמן העסקי יכין עבורכם תכנית עבודה ליישום ובין היתר: בניית תכנית עבודה מותאמת לצרכי העסק, ניהול תקציב ותזרים מזומנים, עבודה מול רשויות, בנקים, לקוחות וספקים, ניהול תקציב פיתוח עסקי ועוד. הוא יבצע שיחות וסיעור מוחות עמכם על כל הנושאים הללו ויעקב על יישומם. הוא ינחה, יסביר וילווה אתכם אישית בכל מהלך. מומלץ לכם לקבל אימון אישי מיועץ עסקי בעל מוניטין בתחום.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות