טיפול בשפיכה מוקדמת

רוב הגברים בעולם סובלים משפיכה מוקדמת. טוב, זה אולי לא נשמע כל כך מפתיע אך לאור המחקרים האחרונים, נראה שהדבר הוא שכיח בהחלט ואין יותר מידי ממה לחשוש. טיפול פשוט, יכול לעצב לכם את הבעיה.

טיפול בשפיכה מוקדמת

אולי לא כל כך נעים להודות על זה אך גברים רבים בעולם כולו סובלים משפיכה מוקדמת. בין אם אתם אוהבים את זה או לא, נראה שלא כולם יודו בזה אך זו בעיה נפוצה שניתן לטפל בה במהירות ובקלות.

אורולוג מומחה, הוא האדם אליו העיניים שלכם צריכים להיות מופנות לקבלת טיפול מקצועי ונכון, כזה שיגרום לכם להחזיק קצת יותר ולהנות הנאה מרבית מחיי המין שלכם.

למה אני יכול לצפות בביקור אצל אורולוג?

ייתכן שהפגישה הראשונה שלכם עם אורולוג, לא תהיה שונה בהרבה מביקור אצל הרופא העיקרי שלכם. תמלאו טפסים ותענו על שאלות על היסטוריית הבריאות שלכם, על הסימפטומים הנוכחיים ועל כל התרופות שאתם לוקחים.

האורולוג יבצע בדיקה גופנית הכוללת בדיקת איבר המין והחלחולת. רופא האורולוג עשוי גם להזמין בדיקות דם או בדיקות הדמיה, כמו בדיקת CT או אולטרסאונד, כדי לבחון מקרוב את האיברים שלכם ולהעניק לכם טיפול נכון בשבילכם.

אילו טיפולים אורולוג יכול להציע?

אורולוגים יכולים לרשום תרופות ולהציע את מה שמכונה "אימון התנהגותי". לדוגמה, אתם יכולים לנהל כמה בעיות בהחזקת השתן שלכם על ידי ביצוע תרגילים המחזקים את שרירי האגן שלכם – כל זאת כמובן בעצת הרופא האורולוג בלבד.

אורולוגים יכולים גם לבצע מגוון של פרוצדורות שונות וארוכות. את חלקם הם יעשו במשרד שלהם ובחינות אחרות, יכולות להתבצע בבית החולים, שם כמובן יש את הציוד הדרוש לבדיקות כירורגיות.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי פנו עוד היום – ד"ר דניאל דריי.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות