טיפול בשפיכה מוקדמת

רוב הגברים בעולם סובלים משפיכה מוקדמת. טוב, זה אולי לא נשמע כל כך מפתיע אך לאור המחקרים האחרונים, נראה שהדבר הוא שכיח בהחלט ואין יותר מידי ממה לחשוש. טיפול פשוט, יכול לעצב לכם את הבעיה.

טיפול בשפיכה מוקדמת

אולי לא כל כך נעים להודות על זה אך גברים רבים בעולם כולו סובלים משפיכה מוקדמת. בין אם אתם אוהבים את זה או לא, נראה שלא כולם יודו בזה אך זו בעיה נפוצה שניתן לטפל בה במהירות ובקלות.

אורולוג מומחה, הוא האדם אליו העיניים שלכם צריכים להיות מופנות לקבלת טיפול מקצועי ונכון, כזה שיגרום לכם להחזיק קצת יותר ולהנות הנאה מרבית מחיי המין שלכם.

למה אני יכול לצפות בביקור אצל אורולוג?

ייתכן שהפגישה הראשונה שלכם עם אורולוג, לא תהיה שונה בהרבה מביקור אצל הרופא העיקרי שלכם. תמלאו טפסים ותענו על שאלות על היסטוריית הבריאות שלכם, על הסימפטומים הנוכחיים ועל כל התרופות שאתם לוקחים.

האורולוג יבצע בדיקה גופנית הכוללת בדיקת איבר המין והחלחולת. רופא האורולוג עשוי גם להזמין בדיקות דם או בדיקות הדמיה, כמו בדיקת CT או אולטרסאונד, כדי לבחון מקרוב את האיברים שלכם ולהעניק לכם טיפול נכון בשבילכם.

אילו טיפולים אורולוג יכול להציע?

אורולוגים יכולים לרשום תרופות ולהציע את מה שמכונה "אימון התנהגותי". לדוגמה, אתם יכולים לנהל כמה בעיות בהחזקת השתן שלכם על ידי ביצוע תרגילים המחזקים את שרירי האגן שלכם – כל זאת כמובן בעצת הרופא האורולוג בלבד.

אורולוגים יכולים גם לבצע מגוון של פרוצדורות שונות וארוכות. את חלקם הם יעשו במשרד שלהם ובחינות אחרות, יכולות להתבצע בבית החולים, שם כמובן יש את הציוד הדרוש לבדיקות כירורגיות.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי פנו עוד היום – ד"ר דניאל דריי.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

5 עקרונות חשובים בדיבור מול קהל

דיבור מול קהל יכול להיות מורט עצבים, לכן חשוב למצוא דרך להפוך את החוויה לפחות מרתיעה. הדרך הטובה ביותר להתגבר על דיבור מול קהל היא

תליית שלטים בגובה: למי פונים?

אחת השאלות הנפוצות ביותר שאנו נשאלים היא כיצד לתלות שלטים. יש הרבה דרכים שונות לתלות שלטים, אבל זה יכול להיות מבלבל לדעת איזו שיטה הכי

מה זה משא ומתן

בעולם העסקים של היום, הרבה חברות נאבקות למצוא את העסקאות הנכונות. הם מנסים לנהל משא ומתן עם ספקים ולקוחות על התנאים וההגבלות שלהם. משא ומתן

מאגר תמונות מומלץ

השימוש במאגרי תמונות גדל במהירות. הם משמשים חברות וסוכנויות רבות ליצירת תוכן עבור לקוחותיהם. מסדי נתונים של תמונות משמשים ליצירת תוכן לנושא ספציפי. הם משמשים