מדריך לכתיבת קורות חיים

מחפשים מדריך לכתיבת קורות חיים? מחפשים עבודה חדשה? סיימתם זה עתה את הלימודים שלכם, והנכם חפצים להציג את עצמכם מול מעסיקים? זה הזמן שלכם ללמוד על כתיבת קורות חיים. קבלו יפים והדרכות לכתיבה נכונה, ממוקדת מטרה ויעילה לכתיבת קורות החיים שלכם. וזאת כדי שאכן תצליחו להציג את עצמכם נכון ולקדם את עצמכם בתהליך המאתגר של מציאות מקום עבודה.

הדרכות חיוניות לכתיבת קורות חיים

  • כתיבת קורות חיים זו לא פעולה מורכבת אם יודעים איך לבצע אותה. מה שנכון זה ללמוד את הכללים בנושא זה. יש כיום חברות מיוחדות או אנשי מקצוע שיכולים לעשות את זה עבורכם. מלבד זאת ניתן למצוא הדרכות באתרים שונים לגבי כתיבה מתאימה של קורות חיים לפי הכללים.
  • חשוב לזכור כי קורות החיים שלכם צריכים לייצג אתכם ככל האפשר. כלומר, להכיר את האישיות ואת הידע שלכם בעיני מי שקורא את המסמך. הווי אומר שאתם צריכים לספר על עמכם בנדיבות. לא לקמץ בפרטים ובמידע. אלא לדאוג שהמסמך שאתם כותבים אכן מבטא את האישיות שלכם.
  • אתם צריכים להתאים את קורות החיים שאתם עורכים לפי המקצוע והתפקיד לו אתם מגישים מועמדות. כך שנכון לדאוג לעריכה מחודשת של מסמך קורות חיים בהתאם לתפקיד, ולא לשלוח שוב ושוב את אותו מסמך. כי מסמך שאינו מתאים – מפחית את הסיכויים שיתייחסו אליו ויזמינו אתכם לראיון עבודה בעקבותיו.
  • כדאי מאוד לקבל חוות דעת מקצועית על מסמך קורות החיים שכתבתם. חוות דעת זו יכולה ללמד אתכם האם המסמך ערוך כיאות, האם הוא מתאים למטרה והאם הוא נערך על פי הכללים. כמובן שנכון לבצע תיקונים ולשפר את הניסוח על מנת להגיע לתוצאה המושלמת והרצויה בהתאם לאופי התפקיד והמשרה אליה אתם נושאים עיניכם.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות