לימודי ייעוץ משכנתאות

5 עובדות על לימודי ייעוץ משכנתאות

לימודי ייעוץ משכנתאות

החלום של כל אדם הוא רכישת דירה. בדרך כלל, לאנשים אין את היכולת לקנות דירה מבלי ליטול הלוואות גדולות, או בלשוננו – משכנתא. מכיוון שמשכנתא היא הלוואה של מאות אלפי ואפילו מיליוני שקלים, אנשים תמיד יחפשו את הדרך לקבל את ההלוואה בתנאים הנוחים ביותר. ריביות נמוכות, תנאי פריסה אטרקטיביים והחזרים נוחים.

נכון, יועצי משכנתאות יש למכביר, אך עדיין הביקוש גדול על ההיצע. הנה 5 עובדות על לימודי ייעוץ משכנתאות.  

לימוד רגיל או אונליין

אז אתם רוצים להיות יועצי משכנתאות? ניתן לעבור קורס ייעוץ משכנתאות בצורה רגילה, כסטודנט בכיתה באופן פרונטלי או לחילופין בקורס אונליין.

למי זה מתאים

יש כמה סוגי אנשים שמתאים להם להשקיע בקורס ייעוץ משכנתאות. אלו שרוצים לעסוק בכך כמקצוע יומיומי, לעשות קריירה מצליחה. כמו כן, אם אתם רוצים עבודה מהצד שתכניס לכם כמה אלפי שקלים בחודש.
כמו כן, אנשים רוצים לעשות זאת בעצמם, להוציא משכנתא מבלי להזדקק לייעוץ חיצוני של יועץ פרטי. בנוסף, אנשים העוסקים בתחום כמו מתווכים, עורכי דין וכדומה שרוצים להעשיר את הידע שלהם.

משך לימוד ומחיר

קורסים של לימודי ייעוץ משכנתאות לוקחים בדרך כלל בין 40 ל – 60 שעות אקדמאיות. כמובן שזה תלוי באינטנסיביות הקורס.

אפשרויות תעסוקה

אפשרויות התעסוקה לאנשים שעברו את הקורס הם רבים. תוכלו לעבוד כשכירים בבנקים, בגופי מימון שונים המעניקים לקוחותיהם שירות ייעוץ משכנתאות. לעומת זאת, ניתן לבנות קריירה עצמאית פרטית.

שכר

השכר של בוגרי קורס לימוד ייעוץ משכנתאות העובדים כשכירים הוא בין 7,000 ל – 10,000 שקלים. ככל שהניסיון והותק גבוהים יותר, ניתן הרוויח גם 15,000 שקלים. יועץ פרטי בדרך כלל יגבה עברו כל תיק בין 3,000 ל – 6,000 שקלים.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

5 עקרונות חשובים בדיבור מול קהל

דיבור מול קהל יכול להיות מורט עצבים, לכן חשוב למצוא דרך להפוך את החוויה לפחות מרתיעה. הדרך הטובה ביותר להתגבר על דיבור מול קהל היא

תליית שלטים בגובה: למי פונים?

אחת השאלות הנפוצות ביותר שאנו נשאלים היא כיצד לתלות שלטים. יש הרבה דרכים שונות לתלות שלטים, אבל זה יכול להיות מבלבל לדעת איזו שיטה הכי

מה זה משא ומתן

בעולם העסקים של היום, הרבה חברות נאבקות למצוא את העסקאות הנכונות. הם מנסים לנהל משא ומתן עם ספקים ולקוחות על התנאים וההגבלות שלהם. משא ומתן

מאגר תמונות מומלץ

השימוש במאגרי תמונות גדל במהירות. הם משמשים חברות וסוכנויות רבות ליצירת תוכן עבור לקוחותיהם. מסדי נתונים של תמונות משמשים ליצירת תוכן לנושא ספציפי. הם משמשים