לימודי ייעוץ משכנתאות

5 עובדות על לימודי ייעוץ משכנתאות

לימודי ייעוץ משכנתאות

החלום של כל אדם הוא רכישת דירה. בדרך כלל, לאנשים אין את היכולת לקנות דירה מבלי ליטול הלוואות גדולות, או בלשוננו – משכנתא. מכיוון שמשכנתא היא הלוואה של מאות אלפי ואפילו מיליוני שקלים, אנשים תמיד יחפשו את הדרך לקבל את ההלוואה בתנאים הנוחים ביותר. ריביות נמוכות, תנאי פריסה אטרקטיביים והחזרים נוחים.

נכון, יועצי משכנתאות יש למכביר, אך עדיין הביקוש גדול על ההיצע. הנה 5 עובדות על לימודי ייעוץ משכנתאות.  

לימוד רגיל או אונליין

אז אתם רוצים להיות יועצי משכנתאות? ניתן לעבור קורס ייעוץ משכנתאות בצורה רגילה, כסטודנט בכיתה באופן פרונטלי או לחילופין בקורס אונליין.

למי זה מתאים

יש כמה סוגי אנשים שמתאים להם להשקיע בקורס ייעוץ משכנתאות. אלו שרוצים לעסוק בכך כמקצוע יומיומי, לעשות קריירה מצליחה. כמו כן, אם אתם רוצים עבודה מהצד שתכניס לכם כמה אלפי שקלים בחודש.
כמו כן, אנשים רוצים לעשות זאת בעצמם, להוציא משכנתא מבלי להזדקק לייעוץ חיצוני של יועץ פרטי. בנוסף, אנשים העוסקים בתחום כמו מתווכים, עורכי דין וכדומה שרוצים להעשיר את הידע שלהם.

משך לימוד ומחיר

קורסים של לימודי ייעוץ משכנתאות לוקחים בדרך כלל בין 40 ל – 60 שעות אקדמאיות. כמובן שזה תלוי באינטנסיביות הקורס.

אפשרויות תעסוקה

אפשרויות התעסוקה לאנשים שעברו את הקורס הם רבים. תוכלו לעבוד כשכירים בבנקים, בגופי מימון שונים המעניקים לקוחותיהם שירות ייעוץ משכנתאות. לעומת זאת, ניתן לבנות קריירה עצמאית פרטית.

שכר

השכר של בוגרי קורס לימוד ייעוץ משכנתאות העובדים כשכירים הוא בין 7,000 ל – 10,000 שקלים. ככל שהניסיון והותק גבוהים יותר, ניתן הרוויח גם 15,000 שקלים. יועץ פרטי בדרך כלל יגבה עברו כל תיק בין 3,000 ל – 6,000 שקלים.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות