קורס דיג'יי

קורס דיג'יי

עולם המוסיקה הוא עולם רחב ידיים ולא חייב לדעת לשיר או לנגן כדי להיות חלק ממנו. אם אתם אוהבים מוסיקה, מרגישים את הקצב ואוהבים לייצר מקצבים משלכם קורס דיג'יי הוא הקורס המושלם עבורכם. יש משהו בכוח הזה שגורם לאנשים אחרים לרקוד, להתנועע, ליהנות ולהיות מאושרים. ההנאה האדירה בלקחת חלק באירועים שהם באמת משמעותיים בחייהם של אנשים אחרים ואז לקחת את כל זה ולהפוך את זה למקצוע שניתן להתפרנס ממנו פשוט נותן סיפוק אדיר. אז אתם אוהבים מוסיקה, חיים ונושמים מוסיקה, עושה לכם הרגשה טובה לעשות אחרים מאושרים עם המוסיקה שלכם – רכשו כעת קורס דיג'יי דיגיטלי ותהנו מכל היתרונות של הקורס.

היתרונות של קורס דיג'יי דיגיטלי:

  • אין צורך להגיע פיזית למפגשים – חסכון משמעותי בזמן וכסף ונותן לכם את האפשרות להחליט מתי ללמוד ואיך.
  • אתם לומדים בקצב שלכם – אין את הלחץ של כמות מפגשים מסוימת, מבחן סופי, לעכב אנשים אחרים שרוצים להתקדם מהר יותר וכו'.
  • ניתן ללמוד את השיעורים בכל יום, בכל שעה, בקצב שלכם ובהתאם לרמה שלכם. ניתן לחזור על השיעורים כמה שרוצים ללא הגבלה וללא תשלום מנוי חודשי.
  • לא הבנתם משהו? זקוקים לייעוץ מקצועי? הצוות המקצועי שהפיק את הקורס זמין עבורכם לכל שאלה והתייעצות. 

מה לומדים במהלך קורס דיג'יי?

במהלך קורס דיג'יי תלמדו מידע תיאורטי ומעשי על תוכנות וכלים שונים המשמשים את התקליטן להכנת מיקסים, סמפלים ולייצר פלייליסטים בהתאם לצרכים שלכם. תלמדו את המיומנות של עבודה מול קהל, התנהלות מול הקהל ואיך לתקלט בסביבה ממוחשבת. תכירו את הציוד של הדיג'יי, איך לתכנן מיקסים מתקדמים, איך להשתמש באפקטים, מהם לופים וסולמות ואיך להשתמש בהם בתוך המיקס ועוד. במילים אחרות תלמדו כל מה שאתם צריכים כדי להיות תקליטנים ברמה הגבוהה ביותר ולהתחיל לעבוד בתחום.

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://music-arena.co.il/