חרדת בחינות

5 טיפים לטיפול בחרדת בחינות

חרדת בחינות

סובלים מזה זמן רב מחרדת בחינות והדבר גורם לכם לא לממש את מלוא הפוטנציאל שלכם בלימודים? אין צורך שהדבר ימשיך להיות כך. אם תיעזרו במספר טיפים פשוטים תוכלו לשנות את החיים שלכם לטובה ולהתחיל להגיע להישגים מצוינים בבחינות בכל פעם מחדש. במאמר הבא נציג לכם מספר טיפים מעולים שיסייעו לכם בנושא.

בצעו תרגולי נשימות

טיפ ראשון ומעולה יהיה לבצע תרגולי נשימות. כיום ניתן למצוא ברשת אינספור סרטוני הדרכה שונים בנושא, תרגול קבוע של נשימות לפני בחינות יוכל לסייע לכם להיות הרבה יותר רגועים ובאופן מיידי.

היעזרו בדמיון מודרך

שיטה נוסף שנחשבת מאוד יעילה להפחתה של חרדת בחינות תהיה להיעזר בדמיון מודרך. ניתן לפנות אל מטפל מקצועי על מנת שיאפשר לכם להרגיע עם הדמיון למקומות רחוקים ולהבין טוב יותר כיצד להתמודד עם החרדה ממנה אתם סובלים. זוהי שיטה מעולה שמומלץ לקחת בחשבון.

להתאמן לפני שניגשים לבחינות

אם תעשו אימון כושר אירובי, כמו ריצה או שחייה, לפני שתיגשו למבחן, תוכלו לראות כי הדבר יועיל לכם רבות בכך שתוכלו להגיע למבחן עצמו הרבה יותר רגועים. הגוף שלכם יפריש חומרים מרגיעים ותחושו בכך באופן מידי.

זכרו לקחת הכול בפרופורציות

בסופו של יום בסך הכל מדובר בעוד בחינה. כדי שתוכלו להגיע אליה רגועים ולהצליח באופן המשמעותי ביותר מומלץ לקחת את הדברים בפרופורציה ולהבין כי כנראה שיהיה ניתן להיבחן שוב במידה ולא תצליחו בבחינה הזו.

האזינו למוזיקה מרגיעה לפני המבחן

טיפ אחרון יהיה להאזין למוזיקה מרגיעה. תוכלו למצוא ביוטיוב שפע של מוזיקה כזו ורק תצטרכו לבחור בסגנון האהוב עליכם. בכל מקרה, כל אחד מכם יוכל להיות בטוח כי התועלת תהיה מידית ומאוד חיובית.

בואו להתגבר על חרדת בחינות באמצעות NLP >>>

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות