נמצאים בפרשת דרכים? אימון לקריירה אולי יעזור לכם להחליט

נמצאים בפרשת דרכים? אימון לקריירה אולי יעזור לכם להחליט

בעבר היה נהוג להישאר בקריירה אחת לאורך כל החיים, מקסימום להתפתח לתפקידי רוחב, לעלות בסולם הדרגות או להתבסס על הקריירה הקודמת כדי ללמוד ולהרחיב את תחום העיסוק. היום ברור שקריירה אחת אינה מספיקה בעולם של שינויים מתמידים ושל הכחדת מקצועות מדי יום. מקצועות חדשים נולדים, מסלולי עבודה מפתיעים נפרסים לרגלי כולם בלי יוצא מהכלל, ולכן גם מובן למה אימון לקריירה של דורית קיי מבוקש היום בשלבים שונים בחיים.

אימון לקריירה עוזר להחליט

יש סיבות שונות שבגללן אנשים זקוקים לייעוץ ולליווי בדרך לשינוי קריירה. היום מקובל לחשוב שפרנסה היא לא השיקול היחיד שמניע אנשים לעבוד בתחום מסוים אלא גם הנטייה האישית שלהם והרצון להגשים את עצמם. כמו כן, במאה ה-21 זה הרבה יותר לגיטימי לפקפק בכך שחובה לוותר על חלומות ושאיפות ולעסוק במה שאוהבים. לא פעם קורה גם שאנשים רבים מתלבטים אם מה שהתאים להם בעבר מתאים גם היום ואולי כדאי לעבור לשלב הבא. זה יכול לקרות לכולם בכל גיל ובכל מקצוע ולהניע אותם לחפש שינוי לשפר את איכות חייהם ולעשות מה שהם אוהבים באמת. 

כיצד עושים את השינוי?במהלך החיים אנחנו נוטים להיעזר בתכונות מסוימות שלנו כדי לתפקד בקריירה שבחרנו וכשאנחנו רוצים לעשות שינוי אנחנו צריכים לעשות היכרות מחודשת עם היכולות והמיומנויות שלנו. זה מתווסף להליך של הגדרת מטרות ויעדים מחדש וסלילת נתיב קריירה מעשי ואפשרי שיתאים למי שאתם בשלב זה של החיים. חשוב לשמור על פתיחות וגמישות רגשית ומחשבתית משום שהיציאה מאזור הנוחות דורש לפעמים הסתגלות לתקשורת אחרת וגם ללמידת מיומנויות חדשות. כשבאים בראש פתוח ובשלים לשינוי אפשר להגיע למקומות החדשים בהתפתחות האישית והעסקית שלכם בעזרת אימון לקריירה יעיל עליו ניתן לקרוא גם באתר https://www.doritcoaching.com/.