מורה פרטי טוב במתמטיקה

שטח משולש ושטח טרפז – מה עושים עם כאב הראש הזה

מורה פרטי טוב במתמטיקה

חישוב של שטח משולש זה הרבה יותר פשוט מכפי שרבים נוטים לחשוב. רק צריך לקחת את גובה המשולש, להכפיל בבסיס וחלק ב – 2. גם במקרה של טרפז, מדובר בחישוב פשוט שבו צריך רק לקחת את סכום הבסיסים, להכפיל בגובה ולחלק ב – 2.

אם אתם לא מרגישים בנוח עם חישובי שטחים של צורות ואתם חושבים שאתם פשוט לא מספיק טובים בזה, אז דעו לכם שהדרך הטובה ביותר להשתפר היא פשוט לצבור פרקטיקה. תפתרו תרגילים שבהם אתם צריכים לחשב שטחים של צורות ותוכלו לראות איך אתם משתפרים בתוך זמן קצר.

מתקשים להבין? פנו למורה פרטי

במידה ובכל זאת, על אף הניסיונות שלכם, אתם לא מצליחים להבין איך לחשב שטח משולש ושטח טרפז בקלות, הרי שאתם יכולים פ שוט לפנות אל מורה פרטי למתמטיקה שיוכל לעזור לכם. זה בוודאי משהו שיוכל להקל עליכם באופן משמעותי ופשוט לאפשר לכם להתמודד עם כל הקשיים שלכם במתמטיקה בקלות רבה יותר.

תעשו כל מה שאתם יכולים על מנת לוודא שאתם אף פעם לא מוותרים לעצמכם מבחינה לימודית ובעת הצורך פונים אל מורה פרטי שיוכל לעזור לכם. חבל שתתנו לדברים קטנים להכשיל אתכם, במיוחד כאשר מדובר על דברים פשוטים כמו חישוב של שטח משולש ושטח טרפז.

אל תתנו לקשיים לעצור אתכם

בכל פעם שאתם נאלצים להתמודד עם קשיים במתמטיקה או מקצועות אחרים, דעו לכם שאתם יכולים פשוט לפנות אל מורה פרטי כדי שיוכל לעזור לכם ולעשות כל מה שצריך על מנת להקל עליכם את הלימודים. הוא יוכל לעזור לכם ולהסביר לכם בצורה מפורטת על דרכי חישוב ודרכים לפתרון תרגילים.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות