צימר בכנרת - הירגעו על שפת המים

צימר בכנרת – הירגעו על שפת המים

צימר בכנרת - הירגעו על שפת המים

אין כמו לצאת לחופשה. חופשה מאפשרת לצאת מן השגרה ולעבור אל מצב של רוגע נפלא. בעוד שישנם אנשים שיוצאים אל חופשות מחוץ לארץ, יש כאלה שמגלים בכל פעם מחדש שכיות חמדה שקיימות אצלנו בארץ הקטנה, ויוצאים לטיולים ברחבי הצפון כדי להעמיק את הבקיאות בנופי ארץ ישראל היפה.

יש כאלה שיחפשו צימר באזור של הגליל המערבי, כאלה שירחיקו עד לאזור היפהפה של הגולן וכאלה שיתמקדו דווקא בחיפוש של צימר בכנרת היפה והאהובה.

הנוף המופלא של הכנרת

לאחר שנוסעים במשך של כשעתיים ועולים אט אט אל אזור הצפון, מתגלה לו מחזה מופלא של כנרת כחולה ומהממת ביופייה. בין כל הירוק הזה והגבעות מימין ומשמאל רואים את הכחול העמוק הזה, ומבינים את הקסם המיוחד הזה של הכנרת ושל אזור הצפון. 

זה נוף שתורם לתחושה עמוקה של רוגע, עם המוני חופים מופלאים שבהם ניתן לטבול ולנשום את האוויר הנקי. אחרי כמה ימים עם נופי הכנרת, מבינים ומעריכים את כל מה שהטבע יצר ומביא לחיים.

המוני צימרים סובבי כנרת

רוצים לצאת לחופשה בצפון, עם הדגש על קרבה אל הכנרת? בטח תשמחו לגלות כי ישנם לא מעט יישובים שבהם הקימו צימרים כולל קיבוצים שלהם ישנם חופים שטובלים במימי הכנרת עם צמידות נהדרת של כפר הנופש אל האגם. 

כעת, זו רק שאלה של בחירה של המקום שהכי מעדיפים, אם זה כזה שצופה מגבוה אל אגם הכנרת, או כזה שמאופיין בתור כפר נופש ומציע חופשה עם הרבה אטרקציות למשפחות שמחפשות כמה שיותר זמן של תעסוקה שמתאימה לילדים ולמשפחה שלמה. הצפון הוא בהחלט מקום נפלא, וצימרים שנמצאים במיקום אסטרטגי ליד הכנרת בהחלט מהווים גורם לא קטן של משיכה…

מחפשים צימרים במקומות נוספים בארץ? היכנסו לאתר הפיסגה

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות