צימר בכנרת - הירגעו על שפת המים

צימר בכנרת – הירגעו על שפת המים

צימר בכנרת - הירגעו על שפת המים

אין כמו לצאת לחופשה. חופשה מאפשרת לצאת מן השגרה ולעבור אל מצב של רוגע נפלא. בעוד שישנם אנשים שיוצאים אל חופשות מחוץ לארץ, יש כאלה שמגלים בכל פעם מחדש שכיות חמדה שקיימות אצלנו בארץ הקטנה, ויוצאים לטיולים ברחבי הצפון כדי להעמיק את הבקיאות בנופי ארץ ישראל היפה.

יש כאלה שיחפשו צימר באזור של הגליל המערבי, כאלה שירחיקו עד לאזור היפהפה של הגולן וכאלה שיתמקדו דווקא בחיפוש של צימר בכנרת היפה והאהובה.

הנוף המופלא של הכנרת

לאחר שנוסעים במשך של כשעתיים ועולים אט אט אל אזור הצפון, מתגלה לו מחזה מופלא של כנרת כחולה ומהממת ביופייה. בין כל הירוק הזה והגבעות מימין ומשמאל רואים את הכחול העמוק הזה, ומבינים את הקסם המיוחד הזה של הכנרת ושל אזור הצפון. 

זה נוף שתורם לתחושה עמוקה של רוגע, עם המוני חופים מופלאים שבהם ניתן לטבול ולנשום את האוויר הנקי. אחרי כמה ימים עם נופי הכנרת, מבינים ומעריכים את כל מה שהטבע יצר ומביא לחיים.

המוני צימרים סובבי כנרת

רוצים לצאת לחופשה בצפון, עם הדגש על קרבה אל הכנרת? בטח תשמחו לגלות כי ישנם לא מעט יישובים שבהם הקימו צימרים כולל קיבוצים שלהם ישנם חופים שטובלים במימי הכנרת עם צמידות נהדרת של כפר הנופש אל האגם. 

כעת, זו רק שאלה של בחירה של המקום שהכי מעדיפים, אם זה כזה שצופה מגבוה אל אגם הכנרת, או כזה שמאופיין בתור כפר נופש ומציע חופשה עם הרבה אטרקציות למשפחות שמחפשות כמה שיותר זמן של תעסוקה שמתאימה לילדים ולמשפחה שלמה. הצפון הוא בהחלט מקום נפלא, וצימרים שנמצאים במיקום אסטרטגי ליד הכנרת בהחלט מהווים גורם לא קטן של משיכה…

מחפשים צימרים במקומות נוספים בארץ? היכנסו לאתר הפיסגה

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

גיטרה לילדים

גיטרה קלאסית לילדים היא כלי נגינה מהנה ואהוב מאוד על ילדים, וילדים רבים היו רוצים לקבל אותה כמתנה וללמוד לנגן בה. גיטרה לילדים אינה צעצוע

איפה ניתן למצוא שיעורי אנגלית בזום?

שיעורי אנגלית בזום היא סביבת למידה וירטואלית למתחילים ולמי שרוצה לשפר את האנגלית שלהם. עם זום אנגלית, אתה יכול ללמוד ולתרגל דקדוק, אוצר מילים, הגייה,