ביטקוין! תחזית לחודש הקרוב

הביטקוין, כך נראה, אוהב לשחק תופסת עם המשקיעים. הזינוקים והמשקעים שהיו בתקופה האחרונה עדים לכך.

בתקופת הקורונה שעודנה קיימת בעולם ורק בישראל הצליחו לחסן את כל התושבים, מטבע הביטקוין הראה צניחות מדאיגות. מומחים כבר החלו ללחוש את מה שנאמר קודם. המטבע אינו ריאלי לכלכלת העולם ועם הקורונה הוא ישקע במצולות ים. 

אחד המדדים המשמעותיים לחוסנו של מטבע הוא עמידה במשברים עולמיים כדוגמת משבר הקורונה. אבל מה שקרה בפועל, כפי שאתם וודאי יודעים, הביטקוין זינק בחזרה תוך כדי שהוא שובר שיא חדש. 

אז לאן הרוח נושבת? מה התחזית של שווי הביטקוין לחודש הקרוב? המשיכו לקרוא כדי לדעת. למידע בנושא כריית ביטקויין

ביטקוין – התחזית לחודש הקרוב:

כאשר מדברים על הביטקוין צריך להיזהר משום שהוא כבר הפתיע יותר מפעם אחת. התחזיות נאמרות איפה בחשש מה, אם לא יקרה משהו משמעותי שישנה את התמונה וכמו שאתם יודעים, דברים קורים כל הזמן.

אז לפי הנתונים שאנו רואים עכשיו המטבע בצמיחה וכנראה זה הכיוון לחודש הקרוב. האם זה אומר שעליכם להשקיע בו? אולי דווקא לא. אם אתם מחזיקים במטבע או בחלק ממנו, יש לכם סיבה לשמוח משום שזוהי תקופה יפה שלו, אם אתם רוצים להשקיע, זו שאלה אחרת לגמרי.

השאלה האם להשקיע בביטקוין נובעת מהעובדה שהמטבע הוא די יקר נכון להיום, ולכן, לא ברור האם וכמה ולאן הוא יטפס. 

מצד שני, אין ספק שכל עולם המטבעות הדיגיטליים בחיתוליו. אם הביטקוין יתפוס בעולם ויהיה מקובל בבתי עסק, אין ספק שהמחיר שלו יהיה גבוה הרבה יותר. לסיכום, להשקיע במטבע זה לא הזמן הטוב ביותר, חכו לירידה שתבוא אולי בעקבות המשבר. אם יש לכם כבר מטבע אז בחודש הבא כנראה שנראה עלייה. למידע נוסף היכנסו לכתבה אודות ביטס אוף גולד

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות