יועץ עסקי – יועץ אסטרטגי

יועץ עסקי – יועץ אסטרטגי מה תרומתו לחברה שלך?

יועץ עסקי – יועץ אסטרטגי

האם ידעתם כי עדיין במאה ה- 21 מאות אלפי עסקים בינוניים וקטנים בוחרים להמשיך לפעול בשווקים התחרותיים עם אותם יכולות כלים וידע שהיו איתם כבר מהתחלה? האם גם לכם ברור המחיר שהם משלמים מעצם ההחלטה לא להיעזר באנשי מקצועי כמו יועץ עסקי מיומן? יועץ אסטרטגי המבין בשיווק ובמכירות? דווקא עסקים קטנים – "המיקרו עסקים" המופעלים על ידי אדם אחד שלו יש עובד נוסף או יותר – עשויים להרוויח הכי הרבה מעזרה מקצועית חיצונית.

השימוש באנשי מקצוע במסגרת רכישת שירותים מקצועיים במסגרת "מיקור חוץ" עשויים להיות הפתרון המועדף. מקצועיות גבוה במחיר סביר מבלי להזדקק לגייס מנהל שיווק? או מנהל מכירות ופיתוח עסקי במשרה מלאה וכבדה מידי ליכולות העסקיות הקיימות. מה היתרונות שאנו כיועצים עסקיים – יועצים אסטרטגיים יכולים להביא לחברות, לעסקים משפחתיים ולנותני שירות במסגרת "מיקור חוץ"

מתברר כי מעטים מתוך החברות העסקיות הבינוניות והקטנות נעזרים במקצוענים בתחומי הייעוץ השיווקי, הייעוץ והפיתוח העסקי. הבודדים שהבינו שנכון להיעזר בהם גילו להפתעתם שהם הצליחו להגדיל את נפחי הפעילות ולהרחיב את בסיס הלקוחות ובעיקר הצליחו להגדיל את הפער מול המתחרים שנשארו מאחור. מאות אלפי חברות ועסקים קטנים שנשארו מאחור כי החליט להמשיך ולפעול בכוחות עצמם בלבד.

יועץ עסקי – יועץ אסטרטגי יוצרים שינוי וצמיחה

מתי חשבתם שאולי גם לכם מגיע להיות כמו העסקים הגדולים והמוכרים? להשקיע בשיפור המיתוג והנראות, לשפר את הנוכחות של הארגון והמותג שלכם ברשת האינטרנט וברשתות החברתיות העיקריות? האם לא הגיע הזמן לשקול מכירות ישירות באמצעות אתר סחר שיקטין עלויות מכירה? נושאים חשובים אלה ורבים אחרים נופלים בקטגוריה של הייעוץ העסקי – הייעוץ האסטרטגי שמקבלים במסגרת תהליכי הליווי איתנו.

התרומה הייחודית שלנו

  • ידע וניסיון מוכח כמנהל ומנכ"ל בשוק העסקי יחד עם ניסיון רב שנים וכיועץ ארגוני המתמקד בפיתוח עסקי הובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה ועדכון אסטרטגיות עסקיות ושיווקיות. אנו משלבים ידע מקצועי יחד עם מתודולוגיות ניהול מכירות ופיתוח עסקי עדכניות שאותן אנו מיישמים בעברות רבות של חברות וארגונים.
  • אנחנו מניעים תהליכים. לא מסתפקים במתן עצות בלבד. אחראים ליישום הטמעה ובקרה בשטח ועובדים בצמידות איתך כמנכ"ל וכבעלים.
  • אנו מתאימים את עצמנו ללוחות הזמנים שלך. מבצעים בשלב הראשון מיפוי מצב קיים ומגיעים בהסכמה ליעדים שאנו מבקשים יחד להשיג בתהליך. בונים תוכנית עבודה, תקציב ומתחילים לבצע שינויים לתוכנית עסקית. נעדכן את אסטרטגיה שיווקית. נוביל יחד ייעוץ אסטרטגי בתחומי המכירות, שירות הלקוחות ומערכי התפעול היה ויידרש.

ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי גם בחיפה

חשוב כי נסכים שהיכולת להעניק ייעוץ עסקי ראוי טמונה פעמים ביועץ עסקי – יועץ אסטרטגי החי בחיפה ומכיר היטב את עולמות העסקים באזור. משה גרימברג, כיועץ עסקי וכמייסד וכמנכ"ל חברת  Advanced Business Consulting ישמח לתת גם לך ייעוץ עסקי איכותי ומקצועי. כחברת ייעוץ ארגוני- פיתוח עסקי שקמה כבר ב- 2006 אני שמח לציין שאנו מעניקים ליווי ושירותי יעוץ עסקי ויעוץ שיווקי בתחומים של שיפור ביצועים ושדרוג חברות ועסקים משפחתים ונותני שירותים. מתמקדים היה וצריך  ביעוץ וליווי תהליכי הבראה שינוי וצמיחה בעסקים במשבר.

פגישת "סיעור מוחות" במתנה

מבצעים תכנון ואו עדכון לאסטרטגיה העסקית והשיווקית, משפרים תוכניות עסקיות לחברות קיימות ובונים תוכנית עסקית ותוכנית אסטרטגית ליזמים המבקשים להקים חברה או עסק. פעמים אנו מתמקדים במיזוגים ורכישות ומשמשים כפרטנר לחשיבה ולהתלבטות בעבור מנכ"ל בעלים ואו הנהלות של עסקים בינוניים וקטנים. כיועצים עסקיים אנו נשמח להיות לצידך. תרגיש חופשי לקבוע איתנו פגישת חשיבה ראשונית ללא עלות.

המחברים:  עדן יצחקי  ויובל כרמלי

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

5 עקרונות חשובים בדיבור מול קהל

דיבור מול קהל יכול להיות מורט עצבים, לכן חשוב למצוא דרך להפוך את החוויה לפחות מרתיעה. הדרך הטובה ביותר להתגבר על דיבור מול קהל היא

תליית שלטים בגובה: למי פונים?

אחת השאלות הנפוצות ביותר שאנו נשאלים היא כיצד לתלות שלטים. יש הרבה דרכים שונות לתלות שלטים, אבל זה יכול להיות מבלבל לדעת איזו שיטה הכי

מה זה משא ומתן

בעולם העסקים של היום, הרבה חברות נאבקות למצוא את העסקאות הנכונות. הם מנסים לנהל משא ומתן עם ספקים ולקוחות על התנאים וההגבלות שלהם. משא ומתן

מאגר תמונות מומלץ

השימוש במאגרי תמונות גדל במהירות. הם משמשים חברות וסוכנויות רבות ליצירת תוכן עבור לקוחותיהם. מסדי נתונים של תמונות משמשים ליצירת תוכן לנושא ספציפי. הם משמשים