קורס עזרה ראשונה דוד ילין

קורס עזרה ראשונה דוד ילין

מה לומדים בקורס עזרה ראשונה במסגרת מלע"ר? קורס עזרה ראשונה כשמו כן הוא. מדובר בקורס אשר מעניק את הכלים ואת הידע המקצועי שכרוך בהגשת עזרה ראשונה לאנשים שנפגעים.

זה כולל הרבה מאוד פגיעות ממגוון גדול של סוגים.

אך הקו המאחד בין כולם הוא כי מדובר בפגיעות פיזיות הנראות לעין ואשר באמצעות טיפול נכון ראשוני אשר אותו יגישו בוגרי הקורס, הם למעשה יסייעו לנפגע עד רמה של הצלת חיים ממש, עד להגעתם של כוחות ההצלה.

במה מטפלים במסגרת פעולות של עזרה ראשונה?

פעולות של עזרה ראשונה כוללות הרבה מאוד. 

עזרה ראשונה כוללת

טיפול בשטפי דם, חבישות, ביצוע חסימת עורקים במקרה הצורך, קיבוע בעת שברים בגפיים או בחלקי גוף אחרים כמו גב, ראש וכן הלאה.

מעבר לכך כוללת העזרה הראשונה טיפול והגשת סיוע לאנשים חולים שסובלים מקשיי נשימה, מאיבוד הכרה, מעילפון, מנפילת סוכר, מלחץ דם גבוה וכן הלאה.

למעשה כל פגיעה וכל בעיה שדורשת מעורבות מידית של איש מקצוע, תוכל לקבל מענה מאת בוגר קורס עזרה ראשונה. כי הוא ידע מה בדיוק יש לעשות בכל רגע נתון עד להגעתם של גורמי הרפואה הרלוונטיים.

היכן תלמדו עזרה ראשונה?

יש הרבה מקומות אשר מציעים את האפשרות ללמוד קורס מקיף בעזרה ראשונה, בדקו למשל קורס עזרה ראשונה דוד ילין. יש סדנאות ויש קורסים שכונתיים ולמעשה לא צריך להשקיע הרבה ולשלם על קורס כדי לקבל את הידע. אך מתוך התבוננות בשטח מסתבר כי קורס שאינו מקצועי או שהוא חובבני מידי, הוא לא קורס שבאמת יכשיר את הבוגרים שלו.

הם לא יצאו עם ידע נכון, לא יהיה להם את הביטחון הנדרש וכתוצאה מכך הם גם לא יוכלו לבצע את הטיפולים הנכונים. אז שימו לב ובחרו בחכמה.