לימודי סייבר לנוער

לימודי סייבר לנוער – באיזה גיל אפשר וכדאי להתחיל?

לימודי סייבר לנוער

תחום הסייבר הוא תחום מעניין ומאתגר במיוחד אולם הוא גם מתגמל במיוחד. מאז ומתמיד קרץ לכל הורה שהילד שלו ילמד בתחום המחשבים ויעבוד בהייטק, ירוויח משכורת טובה ויהיו לו חיים טובים. אז כעת ישנה מגמה לדחוף את נושא לימודי הסייבר כבר בגיל נוער. ניתן לעשות זאת באופן פרטי דרך מרכזי לימוד מקצועיים כמו מכללת שיא סקיוריטי למשל המאפשרת מסלול לימודי ללימודי סייבר לנוער ובעתיד אני מעריכים כי גם בתי הספר יפתחו מגמות לימוד הקשורות בתחום. 

אז איך אפשר ללמוד היום את תחום הסייבר מגיל נוער?

  • ניתן להתחיל ללמוד מסרטונים ביוטיוב ומאמרים באינטרנט אבל אלה בעיקר יתנו לכם מעט רקע ולא הסמכה מקצועית בתחום. לאחר שיש לכם את הרקע הנדרש תוכלו להצטרף לקורס מקצועי בתחום.
  • במכללת שיא סקיוריטי תוכלו לרשום את הילדים שלכם לקורס סייבר מסלול נוער. מסגרת הלימוד מחולקת לקומות כאשר הקומה הראשונה מיועדת לקורס מבואות סייבר וניהול רשתות. במהלך הקורס התלמידים ילמדו על ניהול רשתות מייקרוסופט, ניהול תקשורת מחשבים, שימוש במערכת לינוקס, יסודות הסייבר, שפת פייתון ועוד. לאחר מכן יכירו את המקצועות והאפשרויות אותם יוכלו ללמוד ולעבוד בהם בעתיד ויבחרו את המסלול הלימודי התואם את המקצוע שבחרו בקומת הלימודים השנייה.
  • שיעורים פרטיים/שיעורים בקבוצות קטנות/שיעורים בזום מהבית.

לפרטים ולהרשמה: https://see-security.com/

האם כדאי לדחוף את הילדים ללימודי סייבר כבר מגיל צעיר?

בגיל צעיר ילדים קולטים טוב יותר את המידע הנלמד והחיבור של בני הנוער היום למחשבים הוא עמוק. אם הם מבלים שעות רבות מול המסך גם ככה אז לפחות שיינצלו את הזמן ללימודי מקצוע פופולארי שלא רק שיש לו ביקוש רב ויוכלו לעבוד בו מיד לאחר הצבא (ואפילו בתפקידי מפתח חשובים בצבא) הרי שתהיה להם גם פרנסה טובה ושקט כלכלי. 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות