חולמת לעצב – יש לך אפשרות להגשים את זה

איורים מרשימים, דגמים מיוחדים, עיצוב יצירתי, ניצוצות של זוהר, עולם צבעוני ועשיר, דמיון ויצירתיות – כל אלה מלווים נשים שאוהבות וחיות אופנה. נשים שמתחברות לעולם האופנה, הן כאלה שתמיד יחפשו את הפריט שישלים את הטוטאל לוק. מי שאוהבת אופנה היא בעלת דמיון ויצירתיות, בעוד שמלבד הרצון להרשים ולייצר בידו יפה ואלגנטי – ישנו הרצון להפוך את פריטי האופנה לנגישים יותר עבור גברים ונשים.

אם תמיד חלמת לעצב בגדים ואם עולם הזוהר והגזרות כמו גם המצלמות והעיצוב מושך אותך, ייתכן כי קורס עיצוב אופנה יספק לך את הקריירה המזהירה עליה תמיד חלמת. לימודי עיצוב אופנה מתאימים למי שתמיד ידעה כי היא תשתלב בתחום, בין אם כמעצבת בגדים לבין אם כתדמיתנית או תופרות. כיום ישנן נשים שאף הופכות לעורכות מגזינים בתחום האופנה או כותבות על אופנה, באופן מקצועי.

אבל מה לומדת מי שחולמת לעצב בגדים ואקססוריז?

מי שרוצה ללמוד את התחום, חשוב שתכיר מספר מסלולים שבאמצעותם אפשר להשתלב בתחום. בעוד שישנו קורס עיצוב אופנה מעשי שמכין את הסטודנטים לתעשיית האופנה על ידי לימוד עיצוב, תדמיתנות, איור, תפירה, עיצוב רעיון והפיכתו לדגם, פיתוח גזרות, אפיון בדים תוך הכרות עם עולם הטקסטיל, דירוג מידות, סדנת גזרות מחויטות, הדרך להקמת מותג מצליח ועוד.

מלבד קורס אופנה מעשי, ישנם קורסי "לייט" שנועדו לאפשר נגיעה בתחום ומכאן הבנה האם ישנו רצון להשתלב בעולם עיצוב האופנה. עוד אפשר לבחור קורס תפירה ותדמיתנות שיסייעו לפתח ולפתור גזרות מקוריות. ישנם קורסי טקסטיל והדפסה בהם לומדים כיצד מייחדים בדים על ידי הדפסים צבע ושינוי טקסטורות. ישנו קורס תפירת בגדי ים או שמלות כלה וערב שמכניס את המשתתפות לעולם בגדי הערב המשגשג, ושאר קורסים מגוונים ומוצלחים!

מי מלמד את התחום וכמה זמן נמשך כול קורס?

אם תבחרי בית ספר איכותי לעיצוב אופנה, תכלי למצוא מרצים מעולים שעשו חיל בעולם האופנה הישראלי והבינלאומי. קורסים טובים ורציניים נמשכים בין 9 חודשים עד שנה ויותר, בעוד שבזמן הקורס ניתן כול הידע והכלים להתמצאות בעולם האופנה הנוצץ. לכן חשוב לבחור קורס טוב שעונה על כל הקטגוריות.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות