הקלות בפסיכומטרי

איך תקבלו הקלות בפסיכומטרי

הקלות בפסיכומטרי

מבחן הפסיכומטרי הוא מבחן חשוב שכמעט כל סטודנט עובר על מנת להתקבל ללימודים אקדמאיים. מבחן זה נועד כדי להעריך את יכולות הלימוד שלכם (לא את הידע שלכם) והוא בנוי מ3 חלקים: מילולי, כמותי ואנגלית. מרבית הסטודנטים שעוברים מבחן זה פעם ראשונה נגשים אליו פעם נוספת כיוון שאינם מקבלים את הציון הנדרש שלהם לצרכי קבלה ללימודים שהם רוצים. הסיבה לכך יכולה להיות נעוצה בכך שלא עשו קורס פסיכומטרי והכנה טובה למבחן, בשל העובדה שהלחץ השפיע עליהם ועל הביצועים שלהם במבחן ו/או במקרה שמגיעות להם הקלות כפי שהיו להם בבית הספר ולא קיבלו את הליווי המתאים לקבלת ההקלות הללו גם בפסיכומטרי.

למי מגיע הקלות בפסיכומטרי?

כן כן גם בפסיכומטרי יש הקלות. הקלות בפסיכומטרי אינן מתקבלות בקלות ובדרך כלל רק עשרה אחוז מהנבחנים הכלל ארציים מקבלים אותן. במכללת זינוק מעל 80% מהתלמידים מקבלים הקלות וזאת משום שהמכללה מכוונת את התלמידים לקבל כל הקלה אפשרית שהם יכולים להשיג על מנת לשפר את הסיכויים להוציא ציונים גבוהים יותר במבחני הפסיכומטרי. התוצאות של הבוגרים מדברות בעד עצמן.

אילו סוגי הקלות תוכלו לקבל?

כמו בבית הספר גם במבחן הפסיכומטרי תוכלו לקבל הקלות מסוימות. מבחן זה הוא אחד המבחנים החשובים שתעשו בחייכם אז מדוע לא לקבל כל הקלה ועזרה שאפשר כדי להוציא ציון גבוה יותר? תוכלו לקבל הקלות נהדרות: שימוש במחשבון, הפסקות בין הפרקים השונים, דף תשובות בכיתוב גדול יותר, הקראה בעברית/אנגלית, מבחן בחדר נפרד/כיתה קטנה, תוספת זמן ועוד.

כיצד תוכלו לשפר את הסיכוי שלכם לקבל הקלות?

הצטרפו אלינו אל מכללת זינוק ותוכלו להכין את עצמכם לפסיכומטרי בצורה הטובה ביותר עם קורס פסיכומטרי נהדר, ספרי לימוד מותאמים לבעלי לקויות, סרטוני הדרכה ללימוד אונליין מתי שתרצו, קורסים ושיעורים בכיתות קטנות וליווי אישי לקבל הקלות בפסיכומטרי.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות