אזרחות פורטוגלית

איך אזרחות פורטוגלית תסייע לכם לרכוש השכלה גבוהה בחו"ל?

אזרחות פורטוגלית

אם יצא לכם אי פעם לנסות ולברר לגבי לימודים אקדמיים בישראל, כנראה שכבר יצא לכם לפנות ללא מעט מוסדות לימודים בארץ ולברר לגבי המסלולים והתארים השונים שהם מציעים. מעבר לדרישות השונות לכל תואר, בוודאי גיליתם כי שכר הלימוד הוא בכלל לא נמוך וזה עוד הרבה לפני שמדברים על ההוצאות הרבות של סטודנטים בארץ כמו שכר דירה, הוצאות רכב וכן הלאה. על כן, רבים מחפשים פתרונות יצירתיים שיאפשרו להם לרכוש השכלה בתנאים נוחים ואחד מהם הוא לימודים מעבר לים. אבל איך עושים את זה? ובכן, אחת הדרכים היא הוצאת דרכון פורטוגלי וכך תוכלו לרכוש באמצעותו השכלה גבוהה בחו"ל.

דרכון אדום = גישה חופשית לאירופה

חשוב להבין כי כאשר אתם מחזיקים בדרכון פורטוגלי, אתם למעשה מחזיקים בדרכון של האיחוד האירופי המקנה לכם את האפשרות לנוע בחופשיות בין מדינות שונות ביבשת, כולל מגורים ועבודה בהן וכן, כולל גם לימודים אקדמיים במוסדות המובילים במדינות השונות. האפשרות להוציא אזרחות פורטוגלית בעבור ישראלים היא פשוטה מאד יחסית ורבים זכאים להוציא את הדרכון הזה. על כן יש הרבה כאלה שעושים את זה במיוחד בשביל האפשרות ללמוד ולעשות תואר אקדמי באירופה.

ומה לגבי המחיר?

ובכן, ממש כמו בישראל, יש מוסדות אקדמיים נחשבים יותר ופחות באירופה שכדי ללמוד בהם תצטרכו להיפרד מסכום כסף לא מבוטל. עם זאת, ישנם מוסדות מצוינים ומובילים בהם תוכלו ללמוד בשכר נמוך מאד ואפילו בחינם. איך זה אפשרי? במדינות רבות של האיחוד האירופי מונהג חוק הקובע כי תואר אקדמי הוא דבר שצריך להיות נגיש לכולם ועל כן אפשר ללמוד ללא עלות. מדינות אחרות פשוט מכירות בחשיבות של הדבר וגובות שכר לימוד נמוך ונוח לכל כיס.

אז מה עושים?

מומלץ בהחלט לפנות לעורך דין או חברה המתמחה בסיוע בהוצאת הדרכון המיוחל. אם קיבלתם אור ירוק ואתם זכאים להוציא דרכון פורטוגלי, אפשר להתחיל ולברר על מוסדות אקדמיים ומסלולים שמעניינים אתכם. יש סיכוי לא רע שממש בקרוב כבר תוכלו לצאת לדרך החדשה של לימודים בחו"ל.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות