הרב אהרון מרגליות

הרב אהרון מרגליות

הרב אהרון מרגליות

ישנם לא מעט אנשים בעולם הזה אשר שווה להכיר. הרב אהרון מרגליות הוא ללא ספק אחד מאותם אנשים. מדובר על אדם חזק מאוד, שעבר בחייו לא מעט ובחר לתעד את כל מה שעבר בספרים שכתב. הספרים כיום נפוצים מאוד בישראל ובעולם כולו ומעניקים השראה גדולה לכל אדם שקורא אותם. הרב אהרון מרגלית הוא ללא ספק אדם שכדאי לקרוא אודותיו, להבין במי מדובר ואף לקרוא את הספרים שכתב.

מיהו הרב אהרון מרגלית?

הרב אהרון מרגלית היה ילד עם חיים מורכבים מאוד. הוא גמגם, חלה בפוליו ועד גיל שבע שכב במעון נכים, אשר אימו באה לבקרו אחת לשבוע למשך חצי שעה. הוא סבל לא מעט בחייו, הוא איבד את אחיו במלחמת ההתשה, הוא איבד את ביתו לאחר מחלה קצרה ואת בנו שנרצח בנסיבות טראגיות. מעבר לכך, הוא נאלץ להתמודד ארבע פעמים עם מחלת הסרטן, כאשר בחלק מהפעמים הללו הוא היה במצב סופני ללא שום תקווה. הוא עבר ניתוחים, טיפולים רבים וטיפולים כימותרפיים.

 יחד עם זאת, כל החיים המורכבים והקשים של הרב לא הרפו את ידיו. כיום הוא מרצה מבוקש בכל העולם, הוא הרצה בפני רוב לחצי מיליון בני אדם. הוא מחבר ספר אוטוביוגרפי אשר נחטף מהחנויות בקרוב לשלושים מהדורות ואף הומחז בציבור החדרי בשני סרטים. הוא מחבר סדרת קומיקס רבת מכר לילדים, הוא בעלים של סוכנות ביטוח גדולה ומצליחה כבר למעלה מ30 שנה, הוא שופט בבית משפט לדיני עבודה במשך שש עשרה שנה, מתנדב ביחידה קרבית, מייסד ומקים מפעל לעידוד שמירת הלשון ובין אדם לחברו שכולל בין היתר מענה טלפוני על ידי רבנים לשאלות בדינים הללו ועוד.

הרב מרגלית הוא בהחלט אדם שכדאי לקרוא את הספרים שלו וללמוד אודותיו שכן, הוא מעורר השראה, יוצר פרספקטיבה אחרת על החיים ולא פעם גורם לאנשים לעשות שינויים מהותיים בחייהם.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות