קורס CCNA

למה כדאי לקחת קורס CCNA?

קורס CCNA

CCNA פירושו Cisco Certified Network Associate ובקורס מקבלים תעודת הסמכה מטעמה של חברת סיסקו העולמית המתמחה בתחום טכנולוגיות המידע. מדובר בהסמכה מאוד יוקרתית שמלמדת על ידע והבנה בתחום הרשתות. הקורס יכין אתכם לבחינת ההסמכה הבינלאומית ומטרתו להקנות לכם ידע פרקטי לא רק בשביל התעודה עצמה אבל בשביל התפקידים שמבצעים אלו שמחזיקים בתעודה.

הקורס מלמד אתכם על עולם הרשתות – בסביבות שהן מבוססות רשת של יצרני חומרה ותוכנה כאחד. סביבות רשת דורשות הבנה עמוקה ברכיבי הרשת, יש סוגים שונים של רשתות, תהליכי ניתוב שונים של רשתות ואת כל זה לומדים בקורס. 

בכל ארגון כיום יש רשת תקשורת כאשר רשתות תקשורת ומחשבים זה הליבה הטכנולוגית של הארגון. ברשת תקשורת יש ציוד חומרה ויש תוכנות ותפקיד מנהל הרשתות זה לנהל את הרשת עצמה, לתחזק אותה, לשדרג אותה, לטפל בתקלות, לבנות את הרשת כולה בצורה נכונה ויעילה, ועוד. 

היתרון הנוסף שבתעודה כזו זו לא רק היוקרה שלה אלא גם העובדה שבוגרי הקורס שמחזיקים בתעודה יכולים להשתלב במגוון של תפקידים. בקורס CCNA תלמדו את כל מה שצריך כדי לעבור את ההסמכה בהצלחה וכדי להצליח בפועל בתפקידים השונים שאחרי ההסמכה עצמה. 

נושאי הלימוד הספציפיים בקורס CCNA

הקורס במכללת שיא סקיוריטי כולל חלקים תיאורטיים וחלקים מעשיים. 

בחלק התאורטי  – לומדים על רשתות תקשורת: כיצד הן עובדות, לומדים על רשתות תקשורת מקומיות, על תשדורות, תהליכים של רשתות וסטנדרטים נדרשים. לומדים גם על ראוטרים כיצד הם עובדים ועל סביבות עבודה שהן רחבות.

בחלק המעשי – לומדים על התקנה של רשתות תקשורת, הגדרות של ציוד ברשת, מיתוג ועבודה עם פרוטוקולים, מבצעים סימולציות של תקשורת נתונים לפי הגבלת זמן ונושאים נוספים. 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

5 עקרונות חשובים בדיבור מול קהל

דיבור מול קהל יכול להיות מורט עצבים, לכן חשוב למצוא דרך להפוך את החוויה לפחות מרתיעה. הדרך הטובה ביותר להתגבר על דיבור מול קהל היא

תליית שלטים בגובה: למי פונים?

אחת השאלות הנפוצות ביותר שאנו נשאלים היא כיצד לתלות שלטים. יש הרבה דרכים שונות לתלות שלטים, אבל זה יכול להיות מבלבל לדעת איזו שיטה הכי

מה זה משא ומתן

בעולם העסקים של היום, הרבה חברות נאבקות למצוא את העסקאות הנכונות. הם מנסים לנהל משא ומתן עם ספקים ולקוחות על התנאים וההגבלות שלהם. משא ומתן

מאגר תמונות מומלץ

השימוש במאגרי תמונות גדל במהירות. הם משמשים חברות וסוכנויות רבות ליצירת תוכן עבור לקוחותיהם. מסדי נתונים של תמונות משמשים ליצירת תוכן לנושא ספציפי. הם משמשים