קורס פסיכומטרי

נרשמים לקורס פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי

הבחינה הפסיכומטרית היא אחת הבחינות החשובות ביותר שעושים מועמדים שבכוונתם להירשם ללימודים. בחינה זו דורשת להפגין ידע במקצועות כמו מתמטיקה, חשיבה מילולית, חיבור ואנגלית, והיא נועדה לבחון האם המועמד יכול להתמודד עם שאלות שונות בלחץ של זמן. ואכן, רבים נלחצים מהבחינה. כדי להפחית מעט את הלחץ, כדאי להירשם לקורס פסיכומטרי. קורס זה מכשיר את המועמדים לשאלות הבחינה, וכך הם מגדילים את הסיכוי שלהם להתקבל למסלול הלימודים שהם רצו מלכתחילה.

איך בוחרים קורס פסיכומטרי?

קורס פסיכומטרי הוא בחירה משמעותית. מכיוון שמדובר בהשקעה לא קטנה, אלה כמה דגשים שכדאי לשים אליהם לב:

  • קבוצות גדולות או קטנות – ישנם קורסים המתקיימים בקבוצות גדולות למדיי. יש שמנצלים זאת כדי לרכוש חברים חדשים, ועל הדרך גם לרכוש מיומנויות למידה וללמוד מאחרים. אחרים מעדיפים דווקא ללמוד בקבוצות קטנות ואינטימיות יותר. כך שלמדיך יש יותר זמן להתייחס לכל תלמיד.
  • כמה מבחני סימולציה מועברים במסגרת הקורס – קורס פסיכומטרי חייב לכלול מבחני סימולציה, כדי להכשיר את הלומדים לקראת הבחינה עצמה. חשוב לברר את מספר המבחנים שאתם עומדים לעבור על מנת לוודא שתהיו מוכנים באמת.
  • מה חושבים אחרים על הקורס – לפני שאתם נרשמים לקורס פסיכומטרי זה או אחר, כדאי לשאול לדעתם של אנשים שכבר עברו את הקורס. האם הם נהנו ממנו? האם הם קיבלו כלים חשובים שעזרו להם לקבל ציון גבוה?

האם כדאי להירשם לקורס פסיכומטרי גם אם אין לי כיוון?

אם עדיין אין לכם כיוון, אך בסופו של דבר אתם מעוניינים ללמוד מקצוע מבוקש, כדאי לעשות פסיכומטרי. זכרו כי הציון תקף לכמה שנים טובות והציון עצמו יוכל לסייע לכם להחליט בסופו של דבר. לאחר מעבר קורס פסיכומטרי ולאחר שתקבלו את הציון, תוכלו לדעת בוודאות לאילו מסלולים אתם מתקבלים ולאילו לא.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות