תפירת בגדי ים

קורס תפירת בגדי ים – האם זה מתאים למתחילים?

תפירת בגדי ים

בגדי ים הם חלק בלתי נפרד מהעולם שלנו. זה הבגד הכי נוח לכניסה איתו לים או לבריכה, וזה כבר הרבה זמן שבגד ים הם הכרזה אופנתית בדיוק כמו כל סוג של בגד אחר, ולכן יש לא מעט שמחפשים לרכוש ידע באופן ספציפי בבגדי ים.

הבגד ים הראשון שלי

אין דבר יותר מרגש מאשר לגלות בסוף כל העבודה כי בין הידיים נמצא מונח לו בגד ים לא פחות מושלם שהתחיל את הדרך שלו ברעיון מצויר על גבי דף, והתקדם צעד אחר צעד אל עבר בד שהפך להיות בגד ים מעוצב ונוח ללבישה. כל אדם, גבר או אישה שמתעניין בתחום הזה של אופנה ואפילו עם הדגש הזה של בגדי ים יכול לבחור להירשם אל קורס תפירת בגדי ים ללא רקע מקצועי בכלל. 

זה מספיק להגיע עם השאיפות, עם הסקרנות ועם כל האהבה לתחום, ועם היסודות החשובים הללו לרכוש את כל הידע הנדרש כדי לדעת את כל הנדרש להשלמת בגד ים המוכן ללבישה.

רוצה לתפור בגדי ים? הירשמי לבית הספר לאופנה >>>

לומדים כל מה שצריך

מה כבר לומדים על מנת ליצור את בגד הים המושלם? לא מעט. זה חשוב להכיר ולתרגל את כל סוגי התפרים שקיימים עבור תפירה של בדים המיועדים עבור בגדי ים. אולי מדובר בחתיכות בד קטנות בהשוואה אל ביגוד עליון, אבל בהחלט יש לא מעט להשלים מבחינה מקצועית, בדרך אל בגד ים מושלם. 

בקורס מסודר ואיכותי יקנו את כל הידע הנדרש תוך כדי התנסות והתמקצעות במכונות תפירה ויצירה של דוגמאות שונות של בגדי ים, החל מביקיני ועד לבגד ים שלם, בכל מידה. כך, לאחר מכן יהיה ניתן עם הידע החשוב הזה לייצר קולקציה של בגדי ים ולהציע אותה למכירה בחברה מוכרת או ליצור עסק עצמאי בתחום בגדי הים.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות