עמדות עבודה בעמידה

כיצד עמדות עבודה בעמידה מסייעות לגב

עמדות עבודה בעמידה

מחפשים עמדות עבודה בעמידה? כבר שמעתם על הייחודיות שלהן? האם נחשפתם כבר למחקרים אשר הראו את העזרה שלהן ללמידה של הילדים והנוער?

 צעד ראשון ללמידה בריאה במיוחד

 ההשקעה בבריאות של התלמידים והמורים משתלמת – מתקדמים למרחב למידה חדש ומתקדם שיגרום לריכוז רב יותר ולנוחות מירבית. שולחנות העמידה הניידים שלנו מציעים עיצוב מלוטש וקל לשינוע בגבולות בית הספר, שהרי הם מצויים על גלגלים.עמדות העבודה מתאימות למערכת החינוך היסודי וכן למערכת החינוך העל יסודי כמו גם למערכת ההשכלה הגבוהה על מנת לטייב את רמת הלימודים בכמה רמות. שולחנות לסטודנטים מסוג העמידה שלנו הינם בעל שפע אפשרויות שימוש לנוחיותכם.

עמדות עבודה בעמידה לבית הספר

רכישת עמדות עבודה בעמידה לבית הספר או לכל מוסד לימודים אחר מהווה השקעה לטווח ארוך – לא מעט מנהלי בתי ספר ורשתות להשכלה גבוהה שחושבים על התחדשות אמיתית כחלק מחזון בית הספר מבינים את החשיבות הגדולה והמשמעותית עמדות נוחות ייחודיות ללמידה בעמידה שישרתו אותם למשך דורות של ילדים ונוער שלומדים ומתחנכים במוסדות החינוך בניהולם. יש לזכור שחשוב מאוד להתאים את הגודל והצורה לתלמידים ולגילם ולהעמיד לרשות התלמידים מכל שכבת גיל את הגודל המתאים בעבורם. קיימות עמדות עבודה שניתן לכוונן לפי הנוחות ולפי הצרכים שלכם.   

סגנון חיים יושבני – בואו לחדש את הארגונומיה בכיתה

בואו לגלות מבחר נרחב של עמדות עבודה בעמידה לתלמידים אשר הם ארגונומיים ונוחים במיוחד.

תופעת היושבנות מזיקה לבריאות, לכן עדיף לעמוד כמה שיותר, על מנת לתת לגב את המנח הטבעי והנכון שלו. התלמיד מוקף בעוד יושבניים כמוהו במשך רוב שעות היום. זהו לא המנח האידיאלי של הגוף בכלל ושל הגב בפרט. יושבנות מעלה את הסיכון למוות מכל סיבה שהיא. נזקי היושבנות יכולים להצטמצם בזכות עמידה ממושכת על גבי העמדות עבודה בעמידה. יושבנות למשך שעות רבות ביום לא טובה לבריאותכם ולבריאות ילדיכם, בכל הגילאים. עדיף להרגיל את הגוף לעמוד מאשר לשבת במנחים שאינם בריאים. עמדת העבודה השולחנית שלנו היא הפתרון שלכם למניעת בעיות גב בהמשך לילדיכם ולמורים בבית הספר.

לעוד מידע בקרו בכתובת http://spacebook.co.il/

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות