איך כדאי ללמוד אנגלית

טיפים לשיפור אוצר המילים שלכם באנגלית

איך כדאי ללמוד אנגלית

אוצר המילים שלכם באנגלית דליל מידי? הייתם רוצים להרגיש בטוחים יותר ולשלוף מילים בקלות בלי להיות צמודים לגוגל טראנסלייט? אספנו עבורכם מספר טיפים יעילים אשר יסייעו לכם להרחיב את אוצר המילים שלכם באנגלית ולשפר את השפה שלכם.

טיפ מספר 1 – אספו מידע באנגלית ממקורות שונים

ככל שתיחשפו לחומרים באנגלית, כך תרחיבו את ארגז הכלים שלכם. לשם כך עליכם לקרוא בלוגים, לעיין בספרים, להקשיב לתכנים שונים כאשר כולם יהיו כמובן באנגלית. אל תיצמדו רק למקור מסוג אחד. ככל שתגוונו יותר כך תרחיבו את אוצר המילים ותשלטו טוב יותר בשפה. חפשו מקורות של אנגלית עסקית לצד אנגלית בסיסית.

טיפ מספר 2 – בחרו קורס שמתמקד בדיבור

קיים הבדל גדול בין אנגלית המתמקדת בדקדוק לבין אנגלית מדוברת. אם אתם רוצים להרחיב את אוצר המילים שלכם, אתם אמורים להתמקד בתרגול בדיבור. זה מה שלמעשה ירחיב את אוצר המילים שלכם בפועל. אל תחששו לפנות לקורס לימוד אנגלית ברמה המתאימה לכם.

טיפ מספר 3 – מילון אישי

לכל אחד הקצב שלו ולכל אחד המילים אותם הוא קולט מהר יותר. כדי להרחיב את סל המילים שלכם, כדאי שתחזיקו בכיס מילון אישי או לפתוח לעצמכם כזה על פתק בסמארטפון. רשמו בו כל מילה חדשה ששמעתם. עם הזמן יהיו לכם הרבה מילים שאיכשהו ייכנסו אפילו בלי שתרגישו לשפה היומיומית שלכם ותוכלו למחוק אותם מהרשימה.

טיפ מספר 4 – הופכים את הלימוד לחוויה

כל חוויה נחקקת בזיכרון שלנו בצורה הרבה יותר טובה. אם אנחנו הופכים את הלימוד לחוויה הרי שהחומרים ייקלטו הרבה יותר טוב. על מנת שלימודי האנגלית יהפכו לחוויה כדאי לחפש אפליקציות חווייתיות, משחקים שונים המעשירים את השפה האנגלית, ללמוד עם חברים וכמובן לבחור בבית ספר ללימודי אנגלית כמו TopPrep המעניק חווית לימוד אחרת. כל חוויה כזו תשפיע על ההתקדמות בלימוד השפה ובאופן אוטומטי ניתן יהיה להתקדם מהר יותר ולהצליח.

טיפ מספר 5 – אסוציאציות

לכל אחד ישנם האסוציאציות שמצליחות 'להתחבר' לו טוב בראש. כאן אין כללים ברורים. כל אחד אמור לחשוב מה יהיה הקישור או התמונה שיגרמו לו לזכור טוב יותר את המילים החדשות.

היצמדו לטיפים שלנו ותגלו תוך זמן קצר כי אוצר המילים שלכם השתפר פלאות!

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות