חיסונים לכלבים בזמן הקורונה

גם בתקופת ימי וירוס הקורונה, כאשר כולנו משתדלים לצאת מביתנו לצרכים חיוניים בלבד, אל לנו לשכוח את הצרכים הרפואיים של בעלי החיים שלנו. בדומה לבני האדם אשר חייבים להמשיך את שגרתם הרפואית הן במרפאות שכונתיות והן בבתי חולים בעת הצורך, כך גם הכלבים בפרט וכל בעלי החיים בכלל. במידה והכלב שלכם צריך לעבור חיסון, חשוב לדעת שניתן להגיע לוטרינר חרום אשר ממשיך את עבודתו גם בימים טרופים אלה. טיפול רפואי בבעלי חיים פעמים גבות מציל מהדרדרות רפואית, פגיעות פיזיות קשות ובלתי הפיכות ואף ממוות של בעל החיים. לכן אל לכם לחשוש להגיע עם הכלב שלכם לוטרינר חרום בעת הצורך.

אל תזנחו את בריאות בעלי החיים שלכם בימי הקורונה

בעלי כלבים רבים בחרו שלא להגיע לחסן את הכלב שלהם בתקופת ימי הקורונה מחשש להידבק ולכן חשוב לנו להבהיר כי כל פעולה הנעשית אצל וטרינר החרום נעשית על פי ובהתאם להנחיות משרד הבריאות. אין כל סיבה לחשוש להגיע לטיפול חיוני כמו חיסון לכלב שלכם או כל טיפול אחר אשר עתיד להשפיע באופן ישיר על בריאותו של בעל החיים. בדיוק כמו שטיפול רפואי מוגדר חיוני אצל בני אדם, כך גם אצל הכלב שלכם אשר חייב לעבור חיסון כמה שיותר מהר לשמירה על בריאותו בצורה הטובה ביותר.

חיסוני כלבים במסגרת הנחיות משרד הבריאות

לכן חשוב להדגיש ולומר כי במידה ואתם מזהים כל שוני במצבו הבריאותי של הכלב שלכם בפרט או כל בעל חיים אחר, אל תהססו לפנות לטיפול רפואי אצל וטרינר חירום גם בימי וירוס הקורונה. טיפול רפואי בזמן הנכון יכול למנוע הידרדרות ואף להציל חיים ממש. הגיעו לוטרינר חירום ושמרו על שלום בעלי החיים שלכם.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות