קורס בקרים מתוכנתים

קורס בקרים מתוכנתים

קורס בקרים מתוכנתים

קורס זה הוא מבוא בסיסי לעולמם של בקרי לוגיקה ניתנים לתכנות. באופן ספציפי, קורס זה מציג את השימוש ב- PIB [PLC-in-A-Box] ובקר ה – Allen Bradley Micro_Logix 1000 וחומרה ותוכנה נלווית. אולי גם אתם חושבים על קורס בקרים מתוכנתים?

קורס בקרים מתוכנתים

ראשית, כמו בכל מקום עבודה ובכל קורס, ישנם דרישות בסיסיות שכדאי מאוד לבוא איתם יחד לקורס. דרישות אלו הן חשובות מאוד לצורך התקדמות בשלבים רבים, במהלך העבודה כבקר מתוכנת:

  • קריאה והבנת אנגלית
  • מיומנויות בסיסיות אישיות בסיסיות
  • ידע בסיסי מתמטי
  • תוכנת תכנות ותקשורת (RSLogix ו – RSLinx)

קורס בקרים מתוכנתים – מי צריך את זה?

היצרנים משתמשים יותר ויותר בכלי מכונה המודעים לעצמם – הם תופסים את מצבי עצמם ואת מצב הסביבה הסובבת אותם – והם מסוגלים לקבל החלטות הקשורות לתהליכי פעילות המכונה. 

זה נקרא עיבוד אינטליגנטי, ובאמצעות קורס זה, התלמידים יקבלו פריימר על הרקע שלו, הכלים והטרמינולוגיה הקשורה אליו. תלמדו גם כיצד שילובם של חיישנים ובקרות חכמים מסייעים בשיפור התפוקה. 

מה כדאי ללמוד בקורס בקרים?

בקורס זה (ראו באתר https://www.studychoice.co.il), תיחשפו לחיישנים וטכניקות שונים, אסטרטגיות בקרת תהליכים ומערכות אדריכלות פתוחות הניתנות למינוף, זאת כדי לאפשר עיבוד שבבי אינטליגנטי. קורס זה יכין אתכם לתרום ליישום פרויקטים של עיבוד שבבי אינטליגנטי. 

מושגים עיקריים בקורס בקרים מתוכנתים

מושגים עיקריים של קורס זה יועברו באמצעות הרצאות, קריאות, דיונים וסרטוני וידאו שונים. 

זהו הקורס החמישי בהתמחות טכנולוגית ייצור ועיצוב דיגיטלי, הבוחן את ההיבטים הרבים של "המהפכה הרביעית" של התעשייה, המכונה גם תעשיה 4.0, וכולל פרויקט לשיאו הכולל יצירת מפת דרכים להשגת יעד מקצועי מבוסס DMD הקשור בעצמו. שיהיה המון בהצלחה.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות