סדנאות למטפלים

סדנאות למטפלים

סדנאות למטפלים

אחת האמירות הידועות היא, אם יש לנו בעיה מסוימת, מוטב שלא נתמודד איתה לבד. מוטב שנפנה אל גורם מקצועי שיעזור לנו לטפל בה. אחת כמה וכמה, חשוב שאנחנו לא נהיה לבד בשעה הזו, ויהיו סביבנו אנשים שיכולים לעזור, לתמוך ולספק לנו כלים שונים אשר יעזרו לנו לצאת מהבעיה בה אנחנו נמצאים.

זו הסיבה שלא מעט אנשים פונים אל סדנאות טיפוליות שונות. שם אפשר למצוא לא רק כלים שונים שיכולים לעזור לנו, אלא מעבר לכך, אנחנו יכולים למצוא אנשים שיש להם בעיות דומות לשלנו, וביחד אנחנו יכולים להתמודד איתן.

זה אחד הדברים שלומדים במסגרת סדנאות למטפלים. חשיבות הטיפול בעיניי המטופל וחשיבות העבודה המשותפת, הן עם המטפלים והן עם הצוות מסביב, בין אם מדובר בצוות מטופלים או צוות אחר.

סדנאות למטפלים נועדו הן לאנשי מקצוע שרוצים להתמחות ולקבל הכשרות נוספות בתחום והן לגורמים שונים, לא דווקא בתחום הטיפול אשר רוצים לקבל הכוונה נכונה כיצד לספק עזרה וסיוע לאנשים שונים, בין אם מדובר בילדים או מבוגרים. במסגרת סדנאות כאלו, לומדים בין היתר כיצד אפשר לעבוד עם אמצעים וכלים שונים, למשל קלפים טיפוליים, וכן, כיצד אפשר להשתמש באמצעי של סדנאות בשביל לקבל את כל העזרה והתמיכה הנדרשת מהסביבה במהלך הטיפול.

מן הסתם, באותו סדנאות לומדים גם כיצד לעבוד עם מטופלים הן בשיטה של אחד על אחד והן בעזרת סדנאות טיפול שונות. לומדים כיצד לייצר סדנה כזו, כיצד לנהל אותה, איך להביא לידי כך שכל המטופלים לומדים איך לעבוד בתוכה, להשתלב ולהוציא את כל מה שהם צריכים בשביל שיוכלו להתגבר על הקשיים שלהם.

צריך לומר, סדנאות למטפלים הן שונות מן הסתם מסדנאות טיפול, במובן הזה, שבמסגרת סדנאות אלו, המטפלים מתנהגים לא פעם, לצורך הדגמות שונות, גם כמטופלים, ועל כן נדרש מהם להבין מה זה אומר, מה הם חווים, כיצד הם מרגישים וכיצד להביא את זה לידי ביטוי בתהליך העבודה עצמו.

לסיום, מדובר בסדנאות מאוד חשובות ומועילות עבור כל מי שרוצה לעסוק בתחום של טיפול בצורה כזו או אחרת.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

5 עקרונות חשובים בדיבור מול קהל

דיבור מול קהל יכול להיות מורט עצבים, לכן חשוב למצוא דרך להפוך את החוויה לפחות מרתיעה. הדרך הטובה ביותר להתגבר על דיבור מול קהל היא

תליית שלטים בגובה: למי פונים?

אחת השאלות הנפוצות ביותר שאנו נשאלים היא כיצד לתלות שלטים. יש הרבה דרכים שונות לתלות שלטים, אבל זה יכול להיות מבלבל לדעת איזו שיטה הכי

מה זה משא ומתן

בעולם העסקים של היום, הרבה חברות נאבקות למצוא את העסקאות הנכונות. הם מנסים לנהל משא ומתן עם ספקים ולקוחות על התנאים וההגבלות שלהם. משא ומתן

מאגר תמונות מומלץ

השימוש במאגרי תמונות גדל במהירות. הם משמשים חברות וסוכנויות רבות ליצירת תוכן עבור לקוחותיהם. מסדי נתונים של תמונות משמשים ליצירת תוכן לנושא ספציפי. הם משמשים