ניגון בגיטרה חשמלית בלי להפריע לשכנים


עוצמת השליטה בגיטרה דורשת הרבה זמן וסבלנות,
אך תרגול בציבור או בבית יכול להטריד אחרים.
בעזרת גיטרה חשמלית ניתן לכוון את הצליל כדי להימנע מהפרעה לאחרים. נגני גיטרה יכולים גם לכבות את המגבר לחלוטין ולהתאמן בזמן שהוא לא מוגבר. זה אולי לא נשמע בדיוק אותו דבר, אבל מוזיקאים עדיין יכולים לתרגל תנוחת ידיים, אקורדים והרבה יותר מכך ללא המגבר.

ישנם סוגים רבים ושונים של גיטרה, אך אחת ההחלטות הגדולות שעליו לקחת נגן גיטרה בקניית גיטרה חדשה היא האם היא צריכה להיות חשמלית או אקוסטית. לגיטרות אקוסטיות יש יתרונות משלהן, אך גיטרות חשמליות עשויות להיות הבחירה הטובה יותר.

בנוסף, גיטרה חשמלית מאפשרת גם למוזיקאים להעלות את עוצמת הקול וליהנות מהצלילים הייחודיים של הגיטרה החשמלית כשהיא מתערערת במהלך מפגשי התרגול שלהם. זה גם מקל על נגני הגיטרה ליצור מופעים מאולתרים לקהל.

קל יותר ללמוד על גיטרה חשמלית

המיתרים בגיטרה חשמלית דקים יותר וקל יותר לדחוף אותם ולמרוט את מיתרי הגיטרה החשמלית. גם צוואר הגיטרה דק יותר, ומאפשר למוזיקאים לעטוף את ידיהם בקלות סביב הצוואר ולקבל מיקום טוב יותר של האצבעות. ההגדרה הכוללת של גיטרות חשמליות נראית גם ידידותית יותר למשתמש מאשר לגיטרות אקוסטיות.
כנסו וצפו במגוון גיטרות למכירה.

איכות קול בגיטרה חשמלית

לגיטרות אקוסטיות וגם חשמליות, לכל אחת מהן יש צליל ייחודי משלו. איזה צליל עדיף? תלוי במוזיקאי לחלוטין. עם זאת, גיטרות חשמליות נוטות לאיכות צליל ברורה וחדה יותר מאשר גיטרות אקוסטיות. באמצעות שימוש בטכנולוגיה, גיטרות חשמליות יכולות לספק צליל חזק וברור באמצעות מגברים טובים. 

אפילו הקטע הקל ביותר של המיתרים מופק דרך המגבר ויוצר צליל יפה. מוזיקאי יכול לקבל צליל רך וברור גם מגיטרה אקוסטית, אך המיתרים העבים והקשים יותר נוטים להקשות מאוד על שמירת איכות סאונד כה גבוהה.

למי תתאים הגיטרה החשמלית

גיטרה חשמלית יכולה להיות ההתאמה המושלמת לכל אחד שמתחיל לנגן על גיטרות, כל עוד מכניסים את ליבו ונפשו של המוזיקאי לגיטרה, לא משנה באיזו גיטרה תנגנו.
בין אם בגיטרה חשמלית ובין אם בגיטרה קלאסית.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות