חרדת בחינות

אלימות במשפחה בצל הקורונה

חרדת בחינות

הקורונה הולכת ויורדת מסדר היום שלנו, מרביתנו כבר חוזרים לשגרה ומקווים כי המחלה והאיום הנגיפי הזה כבר מאחור. אבל אין ספק שהוא מותיר אותנו עם פצעים לא מעטים, ויש אנשים לא מעטים שעוד ילקקו את הפצעים הכואבים זמן רב. כי כאשר אנו נאלצים להיות סגורים בין כתלי הבית בלי יכולת לצאת, כאשר כל בני המשפחה מוטרדים וחוששים – הדבר בהחלט עלול לעורר דובים מרבצם ולגרום לתופעות לא נעימות שלא הכרנו אותם עד כה.

אלימות בין כתלי הבית

אמנם הבית שלנו אמור לגונן עלינו לספק לנו סביבה מוגנת ונעימה. אבל לא תמיד זה כך בשטח. יש לא מעט בתים בהם יש בני בית פוגעניים שמזיקים ליתר בני הבית. זו יכולה להיות פגיעה פיסית אך לא רק. גם אלימות מילולית נחשבת לאלימות והיא בהחלט מזיקה. במידה ואתם חשופים לאלימות מכל סוג שהוא עצרו את הכול, וזכרו – אסור להבליג על כך ואין לעבור לסדר היום. בן משפחה אלים הוא דבר שחייבים לטפל בו כדי למנוע את המשך ביטויי האלימות. שימו לב – אלימות במשפחה מזיקה הן לבן המשפחה האלים והן לכל השאר.

מה עושים במקרה כזה?

במידה ואכן קיימת תופעה של אלימות במשפחה יש לפנות אל הגורמים המתאימים שיוכלו להתאים מענה הולם, ולהציע לכם את הפתרון הרצוי. יש מצבים ברמות חומרה שונות. יש דרגת חומרה בה האלימות תטופל והלוואי תמוגר, ואילו במצבים חמורים יותר יהיה צורך לפרק את החבילה ולהיפרד כדי להפסיק את החשיפה לאלימות. בכל מקרה יהיה נכון לדון לגופו של עניין עם גורמים מקצועיים ועורכי דין בעלי מקצועיות וניסיון בתחום אלימות במשפחה כדי לדעת היכן אתם עומדים ומה עליכם לעשות.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות