קורס החלקת שיער – למה כל ספר חייב לעבור אותו?

קורס החלקת שיער – למה כל ספר חייב לעבור אותו?

בשנים האחרונות נשים רבות בוחרות לבצע החלקת שיער. מתולתלות רבות או בעלות שיער גלי מעדיפות להיראות עם שיער חלק ולא מסולסל. גם נשים בעלות שיער חלק יחסית מעדיפות לבצע החלקה וכך לייתר את הצורך בשימוש תדיר במכשיר הפן, דבר שלוקח זמן וגם במקרים רבים כרוך בעלויות כספיות למספרה.

החלקת שיער

החלקת שיער היא שינוי עצום עבור כל אישה אשר נהנית לראות את עצמה במראה, עם שיער גולש וחלק לאורך כל הזמן. גם כשיוצאים מהבריכה או מהים, תוך פרק זמן קצר השיער מתייבש והתוצאה היא נפלאה ראו דוגמאות בקישור

עקב הדרישה הגדולה והימצאותן של כמה שיטות לבצע זאת, חייב כל ספר לעבור קורס החלקת שיער אשר יקנה לו את כל מעטפת הידע באופן מדויק כך שיוכל לשרת את הלקוחות.

לכל אחד מהחומרים יש מרכיבים אחרים וכל ספר חייב לדעת באילו מרכיבים מדובר, מהם היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם ומהם החומרים אשר מתאימים לכל סוג שיער. מדובר בנושא מאד אקוטי כדי שהספר לא יבצע טעות ויבצע החלקת שיער בשיטה אשר אינה מתאימה לאחת הלקוחות ויהיו לכך השלכות בעייתיות לטווח הארוך. 

תכנים הנלמדים בקורס ספרות אשר עוסק בתחום החלקת שיער 

בכל קורס לומדים ממורים בכירים בעל ידע חובק עולם, את כל המידע בנושא החלקות יפניות, החלקות אורגניות והחלקות קראטין. הלימודים התיאורטיים הם נרחבים ומדויקים תוך מתן הסברים על הרכב החומרים בכל ערכה, אופן מריחת החומר, פרק הזמן שבו החומר נותר על השיער ואופן ההורדה שלו לאחר שהחומר נקלט.

כמו כן, מועברות הנחיות אשר יש להעביר ללקוחות, על תקופת ההמתנה עד ביצוע החפיפה הראשונה לאחר ההחלקה ופעולות נוספות אם צריך לבצע כדי שההחלקה תישאר לאורך זמן.

מעבר ללימוד התיאורטי, נערכת למידה מעשית. במהלך זה המורים המנוסים מסבירים כל צעד אשר מתבצע, מעבירים את ההנחיות הנדרשות ובוחנים את עבודתם של התלמידים באופן פרטני. 

המטרה היא שהספרים ידעו לבצע החלקות מקצועיות איכותיות ללקוחות שלהם, ללא גרימת כל נזק.